Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan taktikázzak? (Kérdésed...

Hogyan taktikázzak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
sosem voltam az a taktikázós típus, a vőlegényemnek rengeteg dolgot elnéztem,épp azért hogy ne legyen konfliktus, meg sajnáltam is sokszor, meg mindig megijedt az érzéseitől,összezavarodott és többször is "szakított" velem (pár napokra) én mindig visszafogadtam mert nagyon szeretem. és régebben beszélgettünk és ő is mondta hogy az a baj,hogy túl jó vagyok hozzá,és tudja hogy mindig ott leszek. az utolsó ilyen húzása 3 hete volt,azóta el vagyogatunk,de tegnap mondta egy barátjának,hogy ott romlott el minden hogy én mindent elnéztem neki.. és ő nagy csajozógép volt anno, épp az fogta meg bennem hogy engem nem kapott meg helyből hanem hónapokig kellett ostromolnia, elérhetetlen voltam számára. és ezt szeretném visszahozni, de közben tartok attól hogyha "elutasitom" akkor keres mást,vagy nem foglalkozik többé velem, de azt tudom róla, mert ő mondta, hogy tudja hogy sosem talál nálam jobbat,mert az egyetlen őszinte ember vagyok az életébe és kívül belül tökéletesnek tart..és most elég fura a viszony köztünk, de nem tudom hogy viselkedjek, mit tegyek mit ne..hogy legyek "elérhetetlen'. állítolag akkor volt a elgszerelmesebb mikor a kérése ellenére tettem dolgokat de ilyesmit nem akarok.. nem tudom mit kéne tennem.:S köszönöm előre a segítséget.
2011. szept. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy szereted, de tégy magadnak egy szívességet és keress új kapcsolatot. Ha ezt újra elolvasod, látni fogod, miért.
2011. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom mondani, mint az első válaszadó
2011. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, keress másikat. arról nem is beszélve hogy egy szimpla kapcsolatból ki-be ugrál mert nem birja az érzelmeket/felelőséget akkor házasság után is megfogja tenni, vagy ne adj isten ha bemész a kórházba szülni...
2011. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a többiekhez.Ha te tökéletes vagy neki kiívül és belül,akkor miért nem vagy elég neki.Másrészről,neked nincsenek igényeid,hogy milyen legyen a párod? Neked ennyi elég,ő sosem érezte még azt melletted,hogy mondjuk nyújtani is kellene valamit egy kapcsolatban?
2011. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"de közben tartok attól hogyha "elutasitom" akkor keres mást,vagy nem foglalkozik többé velem"


Ettől ne félj! Sőt mindenképpen utasítsd el, és ha nem jelentkezik legalább biztos lehetsz benne hogy nem ő a te embered!


Amúgy meg mi a fenének vagy ilyen megalkuvó? Neked nincsenek igényeid, semmi? Szerintem csak azért tűr meg téged, mert mindent elnézel neki...vigyázz mert könnyen lábtörlőnek nézhet!

2011. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!