Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Kérdésed túl...

Most mit tegyek? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyunk együtt a vőlegényemmel, sajnos ezt az anyja anno nem nagyon díjazta, hogy mi összekerültünk a párommal. Pár hónappal később összeveszett vele a párom, de nem miattam, hanem más egyéb dolog miatt. 2 évig nem beszéltünk, majd a múlt éven a születésnapjakor sajnos nem tudtunk m,enni, csak a rá következő napon mivel az én párom akkor volt szabad. Akkor kizavart minket a házból úgy ajándékostól együtt. Azóta egyáltalán nem beszéltünk, majd kb két hete, hogy a párom elkezdett vele megint beszélni. Ma pedig bekerült a kórházba, és a párom szeretné este meglátogatni, de én egyáltalán nem tudom, hogy hogy viszonyuljak az anyósomhoz. Mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Egyáltalán mit mondjak neki ha bemegyünk a kórházba?
2011. okt. 14. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
hááát... nem tudom. próbáljatok meg beszélni vele valahogy. süss neki sütit, és kérj bocsánatot a szülinapja miatt. beszélgessetek, talán jobb lesz a viszonyotok!! :)
2011. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kívánj jobbulást! Mást nagyon nem tudsz tenni.
2011. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet jobb lenne, ha ma nem mennél be vele, vagy megvárnád kint a párod... A fiával valószínűleg kezd megbékélni, viszont nem tudjuk, hozzád hogy viszonyulna... Bár nem tudom, milyen okból került kórházba, de nem biztos, hogy most egy dühkitörés segítene rajta, ha meglátna, és nem fogadna szívesen... Szerintem ma inkább ne menj be, és majd a párod megbeszéli vele, hogy szeretne-e találkozni veled, vagy menj be vele, és maradt a kórterem előtt, és max ha azt mondja, hogy szeretne látni, akkor menj be hozzá, addig meg várj kint...
2011. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Először is nagyon köszönöm a válaszodat!

Sajnos nem ilyen egyszerű a dolog, hogy beszélgessünk vele. Először is az én anyósom meg se enné a sütimet, úgy tenne, ahogyan a múltkor is, hogy nem jó, mert még nem vagyok jó háziasszony...másodszor pedig úgy gondolom, hogy én nem tartozom neki bocsánatkéréssel, sőt szerintem inkább neki kellene bocsánatot kérnie a fiától, hogy 3 évvel ezelőtt eldobta magától!

2011. okt. 14. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjen a vőlegényed egyedül a kórházba. Nem tudom, te mit keresnél ott.
2011. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem, hogy elsősorban neki kellene bocsánatot kérnie. Megalázó lehetett, amikor kizavart titeket. Most menj megint, és reszkess, hogy vajon ismét elzavar-e? Menjen a párod, puhatolja ki a helyzetet.
2011. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit ne mondj, csak menj be a pároddal, és legyél ott. Nem is kell beszélni vele. Csak legyél a párod mellett, végülis az anyja, akármilyen is. Vinni se vigyél semmit, sütit ilyesmit, nehogy gond forrása legyen. Esetleg kis üdítőt vigyetek és kérdezzen rá a párod, hogy akar-e valamit hogy vegyetek, szüksége van-e vmire?


Még egy dolog. Attól hogy jegyesek vagytok, még nem az anyósod.

Akkor lesz az, ha összeházasodtok.

2011. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!