Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem tudom mi csináljak.Elég rossz anyagi körülmények között élünk.Egy nap egyszer eszünk, a fűtést sem kapcsoljuk be mert az túl drága lenne és nem igen tudnánk fizetni.Én meg már 3 hete beteg vagyok,mivel gyógyszerre nincs pénzünk nem gyógyulok. :s Hajdúszoboszlón élünk, valaki nem tud diákmunkát?Gyerekfelügyelet,újságkihordás mind1 milyen munka.Szeretnék egy kis pénzt keresni hogy legalább gyógyszert tudjak venni.

Tudom hogy lesz aki majd írja hogy internet bezzeg van, nem miattam van hanem mert anyámnak van valami fickója azzal beszélget minden nap msn-en.Arra van pénze hogy cigit vegyen mindennap meg hogy feltöltse a telefonját de nekem gyógyszert nem venne.:S

Gyerekfelügyelet,újságkihordás mind1 milyen munka.

15L


2011. okt. 16. 16:43
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Anyu meg apu is dolgozik.Nyílt titok hogy anya csalja apát.De anya annyi hitelt halmozott fel hogy idáig jutottunk.Az összes pénz a számlákra meg a hitelre megy el. :S
2011. okt. 16. 16:44
 2/22 anonim ***** válasza:
Az apukadnak a kezebe nyomd a receptet, es kozold vele, hogy fazol, es nem tesz jot a szervezetednek, legalabb annyira art a hideg most neked, mint a mamad "csevegese" es viselkedese a csaladnak!
2011. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy apu nagyon messze dolgozik (móvár) havonta 1x jön haza. :S
2011. okt. 16. 16:57
 4/22 A kérdező kommentje:
Anyám lassan 4 éve "cseveg", én semmit sem tudok tenni.Hiába mondok neki bármit.Egy ideig nyugtatóztam magam, mert folyton sírtam.Már nincsenek nagy szüleim. :S
2011. okt. 16. 17:00
 5/22 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nagyon sajnálom hogy ilyen körülmények között éltek,tényleg beszélned kéne Édesapáddal ezekről a dolgokról,főleg Édesanyádról.Interneten fel lehet adni hirdetést hogy gyermekfelügyeletet vállalsz,sőt a környéken ki is ragaszthatod hogy ilyen munkát elvállalsz.Azon kívül nézz meg diákszövetségeket (meló-diák,fürge diák stb.),hátha valahová felvesznek.

Sok sikert a továbbiakban,gyógyulj meg hamar! :) :)

2011. okt. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

szia

köszi

2011. okt. 16. 17:03
 7/22 anonim ***** válasza:
Tescoba és Mc Donaldsba próbálj jelentkezni. Ők szívesen alkalmaznak diákokat
2011. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha havonta 1-szer tud apud hazajönni, gondolom, ott él, van lakása, stb. Nem tudnál hozzá költözni?

Egyébként menj orvoshoz, ír neked gyógyszert és ha anyád nem ad pénzt, vedd el tőle. Legalább addig se látsz cigit a kezében. Ha egyszer nincs más megoldás, vedd el a gyógyszer árát. Nem engedheted meg magadnak, hogy beteg maradj, főleg nem ilyenkor és a fűtés nélkül.

Amúgy kollégiumba nem tudsz elmenni? Ott jobbak a körülmények is, jobban megérné, főleg, ha anyukád nem is törődik veled. Ha elmennél, talán rádöbbene valamire ő is.

Remélem, sikerül minden!

2011. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jó lenne a kolis ötlet de nem mehetek van 2 kutyusom, már elég öregek.Nekem már csak ők vannak.Nagyon sok mindent túl éltek már velem.Belehalnék ha őket nem látnám, nem lehetnék velük :S

Lehet elmegyek a Tescoba, megpróbálom.

2011. okt. 16. 17:10
 10/22 anonim ***** válasza:

A diákmunka nem fog összejönni, tizenhat év alatt tilos, a Tescoban szerintem el fognak küldeni. Viszont nemhivatalosan van esélyed.

Vedd el tőle a pénzt a gyógyszerre, ha nincs más lehetőséged. Szólj a barátaidnak, hogy nem-e aludhatsz néha náluk, szólj felnőtt ismerőseidnek, tanáraidnak a helyzetedről. Beszélj, beszélj, beszélj mindenkinek, hogy mit kell otthon eltűrnöd, talán valaki lépni fog valamit. Legvégső esetben hívd a gyámügyet. Nem vagyok biztos benne, hogy nem-e bűntény, amit anyád csinál, hiszen kockáztatja a testi épségedet.


16/L

2011. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!