Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelemnek tényleg múlnia...

A szerelemnek tényleg múlnia kell?

Figyelt kérdés
Törvényszerű? Meg lehet őrizni a "lángot" a házasságban is, vagy tényleg hagyni kell, hogy átalakuljon szeretetté?
2009. febr. 23. 17:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
95%
szia!Tudósok szerint a szerelem egy kémiai folyamat ami legfeljebb 3évig tart de szerintem ez egy nagy baromság ahhoz hogy a megőrizd a szerelmet nem szabad hagyni hogy unalmassá válj a párod szemében és ugyanígy fordítva is!Tény és való hogy nehéz de ha tényleg szerelmes volt egyszer beléd az érzés mindig megmarad!próbálj olyan dolgokat tenni amit még az elején csináltatok!Semmit sem szabad hagyni küzdeni kell és meg lesz a gyümölcse! Bízz magadban:)
2009. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, ki pontozott le mindenkit, én mindenkinél a zöld jelet nyomtam, és köszi a válaszokat!

Sokat gondolkozom ezen a kérdésen, hogy ugyan, miért is hisszük, hogy éppen EZ a jelenlegi szerelmünk fog örökké tartani, amikor az előzőek már rég elmúltak, és azokat is mind a legmélyebb szerelemnek gondoltuk AKKOR...?

De jó volt olvasni, hogy nem mindenkinél múlt el!

Az a baj, hogy sok házasságban hagyják a felek kialudni a lángot, nem figyelnek oda egymásra. Én is ilyen házasságban élek, és tudom, hogy lehetne, lehetett volna másképp is, mert mindketten jószándékú emberek vagyunk, szeretjük egymást, de nem figyelünk a részletekre, a hétköznap apró örömeire, aztán csak azt vesszük észre, hogy már nem lehet javítani... Így lehet megölni egy kapcsolatot :((

2009. febr. 24. 10:35
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
A szerelem nem múlik el, csak az intenzitása változik.
2009. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
64%
Sajnos,egyszer minden véget ér!Hidd el!TUDOM!
2009. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!