Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zorán:A szerelemnek múlnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zorán:A szerelemnek múlnia kell. Valóban múlnia "kell"? Ez nagyon elszomorít, ha belegondolok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 10:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ez a szám engem is kiborít. :( Nem szeretem hallgatni, ha tudom, kikapcsolom a rádiót.


Egyébként pedig szerintem is így van, annak ellenére így gondolom, hogy nagyon szeretem a barátom.

2009. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem, csak mindig változatosnak kell lenni :)
2009. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

hiába vagy változatos, ha 20 éves korodban összeházasodsz, lesznek gyerekeitek, azért ne mondd, hogy 80 évesen mindketten ugyanúgy szerelmesek vagytok egymásba! Becsülni, szeretni, tisztelni lehet a másikat, de az nem szerelem - szerintem.


első válaszoló

2009. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem elmulik de ha a kapcsolat jo az erzes atalakul oszinte szeretette es mi kell annal tobb?
2009. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy a szerelem elmúlik tulajdonképpen
2009. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Egy frászt kell. Ne hallgassatok Zoránra, egyszerű. :) Tíz éve vagyunk együtt, és nem megszokás van. Hanem őszinte, tiszta szerelem. Tenni kell érte, hogy megmaradjon.
2009. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem te is voltál tegnap MüPában? :)


Ez a dal tényleg elég melankolikus, éppen ezért áll jobban egy 67 éves pasi szájában, mint egy mi korosztályunkbeliében. Inkább arról szól, hogy amíg a szerelem(vagy bármi más jó) tart, addig ki kell használni minden pillanatát. Mert ha már nem lesz, akkor már csak visszaemlékezni lehet, hogy milyen jó is volt akkor.


"Hogy értsd, egy pohár víz mit ér, ahhoz hőség kell, ahhoz sivatag kell."

2009. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy tenni kell érte,de ha "múlnia kell"(mint egy törvényszerűség),akkor az ellen mit lehet tenni szerintetek?
2009. máj. 12. 14:19
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

hát semmit

te is egyszer meghalsz, az ellen mit szeretnél tenni?

a hajfestés lenő, a virág elhervad, a szerelem elmúlik (vagyis ideális esetben átalakul szeretetté)

2009. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "kell"-t úgy fogod fel, mint egy axiómát. Minden elmélet alapja egy axióma. Ha megkérdőjelezed az axiómát, borult az elmélet.
2009. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!