Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelemnek tényleg múlnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnek tényleg múlnia kell?

Figyelt kérdés
Sokszor ilyeneket hallok, hogy "2 év után kiszerettem belőle" meg hasonlók. Ez hogyan lehet? Lassan egy éve vagyunk együtt a párommal (ő az első), ránk is ez vár? Félek. Vele el tudnám képzelni az életemet.
2011. ápr. 27. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tudod nem múlik el , csak átalakul
2011. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Eddig akárhányszor szerelmes volta, sose múlt el magától. Mindig kellett valami ok, hogy elmúljon, pl nem szeretett a fiúm, ilyenek. De ha ezek az okok nem lettek volna, máig tartana mindegyik. Én ha megszeretek valakit, az nagyon sokáig tart. Ezért hiszek abban, hogy nem múlik el. El lehet mulasztani, de ha minden stimmel és magától... nem hinném
2011. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyítsd be, hogy nálatok nem múlik el. Nagyszüleim 60 éve házasok, hú de lehetetlen ugye?
2011. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És évekről beszéltem, nem hetekről, hónapokról... Mielőtt valaki betámadna :)
2011. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat vagytok együtt, akkor el kezd múlni. Ezért kell ritkábban találkozni, nem mindig egymás nyakán lógni.
2011. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha rám céloztál akkor nem támadtam rád:)
2011. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem rád értettem :) Csak sokan vannak azon az állásponton, hogy a szerelem elmúlik. Tudomány ide vagy oda, nálam érdekes módon ez nem jelentkezett egyszer se. Ez sokszor rossz, de akkor nagyon jó lesz, ha megtalálom azt az embert, aki ugyanígy érez és nála se múlik :)
2011. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én ezek miatt h hallom ezeket már nem is hiszek a szerelemben
2011. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vagyis egy jó ideje nem hiszek a szerelemben
2011. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Eléggé számít, hogy mennyire illetek össze.

Meg kell lenni a hasonlóságnak is (hogy legyen közös témátok) és a különbségeknek is (ki akar saját magával járni?)


A nemi vágy úgy működik, mint a kábítószer: az elején csodálatos - aztán szépen csökken a hatása. Emelni kell az adagot - azt meg nem lehet a végtelenségig.


Viszont, ha közben kialakul köztetek a szeretet: az már lehet tartós. Erre törekedjetek.

2011. ápr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!