Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelemnek mindenképpen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnek mindenképpen el kell múlnia?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy örök szerelem? Komolyan kérdezem, és nem vagyok kíváncsi a bunkó, éles megjegyzésekre. :)
2009. okt. 20. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Örök szerelem nem,inkább kötödés.
2009. okt. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
szerintem sincs örök szerelem. ha találkozol vkivel, akire azthiszed h ő a nagy ő, fantasztikus egypár évet töltötök együtt, az emlékek maradandóak lesznek, olyannyira h a későbbiekre is kihat. emiatt a kötődés sokkal szorosabb, a régi emlékek összetartanak.
2009. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
A szerelem x idő után átalalkul szeretetté, kötődéssé, lelki társak lesztek. De akkor az igazi, ha időközönként még (több naponta,hetente, havnnta) érzel bizsegést, szikrát. Ennek pedig ki kell tartania egy életen át, különben nem fogod magad jól érezni. Szerintem.
2009. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SzSzili ***** válasza:
78%
Remélem létezik, ha nem akkor meg majd feltalálom :)
2009. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!