Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfinak hogyan...

Egy felnőtt férfinak hogyan lehetne megfelelni?

Figyelt kérdés

Miket várnak el a nők-től?


Egy kicsit azért pontosítok...Pl egy 20-24 éves lány összejön egy 30-50 férfival.Ilyenkor a férfi csak azt nézi, hogy fiatal lánnyal jöjjön össze, vagy a belsőt is nézi azért, vagy melyik dominánsabb inkább?


remélem érthető azért.:D


2011. márc. 21. 18:02
1 2
 11/11 anonim válasza:
A párom és én köztem 10 év korkülönbség van. 24 voltam amikor összejöttünk. Mindig is jobban vonzódtam az idősebb pasikhoz. "Valahogy ők tudják mi kell a nőnek..." Egy nagy csalódás után és több tapasztalódás után már tudja mi kell neki. De szerintem ezzel mi nők is így vagyunk. Megtalálod azt aki mindenféle szempontból, téren megfelel. Külsőleg, belsőleg, testileg, lelkileg, gondolkodásmód, életszemlélet, értékek, stb... Ha mindenféle téren megvan az összhang akkor szerintem jól működhet egy kapcsolat. Nem feltétlenül csak a külsőt nézik.
2011. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!