Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg az édesany...

Ági 50 kérdése:

Hogyan találjam meg az édesanyámat?

Figyelt kérdés
ugyanis állami gondozott voltam már többszöris megkerestem de már 25éve nem tudok róla semmit szeretném megtalálni habár nemtudom van-e értelme hiszen ő sosem keresett de érdekelne hogy mért egy pár kérdést szeretnék feltenni neki, nem tudom csak a lánykori nevét nem tudom az asszonyneve változott-e a születési dátumát is csak kb tudom.
2011. márc. 21. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
a kórházban nem tartnak ilyen nyílvántartást? ha visszakeresed a születési dátumodon ott szerintem írják a lakcímét is, meg aztán 1 név alapján ebben a országban nem oan nehéz megtalálni valakit..
2011. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
régebben a Vöröskereszt segített ilyenekben, ha tudott. Nem tudom, ma is így van-e, laóhelyedhez közeli szervezetnél kérdezd meg. Különleges tudakozónál kérdezd meg, hol a közeli Vöröskereszt
2011. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Google
2011. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kórház, nem google, nem Vöröskereszt.

A megoldás: okmányiroda. Bármelyik. Az adatok alapján ők 2-3ezer forintért megpróbálják felkutatni a személyt. Majd visszajelzik az alábbiakat: megtalálták-e vagy sem. Az illető hozzájárult-e az elérhetőség kiadásához vagy sem.

2011. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anyakönyv-vezető! csak beüti a gépbe a nevet és már ki is dobja, hogy hol él, stb,stb.
2011. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megoldás: gyámhivatal! Írsz egy kérelmet, és a legközelebbi gyámhivatalhoz elküldöd! Ennyi.
2011. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező már 25 éve nem tud a mamáról semmit, nem hiszem, hogy a gyámhivatal foglalkozna az üggyel.
2011. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!