Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 2 közül melyik életfelfogáss...

A 2 közül melyik életfelfogással élsz?

Figyelt kérdés

"Ne siránkozzatok Magyarországon, nézzétek meg hogy élnek az emberek Ukrajnában, vagy Romániában, esetleg Kínában vagy Indiában."


VAGY


"Vegyétek már észre mi megy itt! Innen 200km-re Ausztriában 3X annyit keresnek az emberek. A németekről, hollandokról, svájciakról meg ne is beszéljünk."


Te melyik szerint élsz?


2011. márc. 22. 21:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

A kettő között.

Megbecsülöm azt, amink van, de nem adom fel, hogy lehet jobb is.

2011. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
64%
egyik sem. a kár siránkozni, aki tehetséges és szorgalmas az itt is el tud érni dolgokat felfogással azonosultam.
2011. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%

1.


Optimista vagyok, meglátom a jót az életben!

2011. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem. Nem érdekel mi megy máshol. Én itt élek. Itt próbálom a lehető legtöbbet kihozni magamból.
2011. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Mindig mindennél lehet jobb.


És oké, hogy másnak rosszabb, és ha ezt nézzük becsülni tudjuk azt amin van de ez nem mindig és mindenben vigasz v elég.

2011. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

Egyértelműen az első. Világviszonylatban mázlistának számítunk.

Persze vannak olyanok, akiknek jobb, mint nekünk. De a világon egyetlen olyan ember nincs, akinél ne lehetne egy jobb körülmények között élőt találni.

2011. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
86%
Teljesen egyertelmuen a 2es
2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

Én is a kettő között.

Szeretem Magyarországot, szeretem az itteni MAGYAR embereket. De a pénzügyi helyzetünk tényleg siralmas.

Ha lenne rá lehetőségem, kiköltöznék külföldre. Hazalátogatnék, valószínűleg itt halnék meg. De nem itt akarom leélni az életemet.

2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
első,de csak abban az esetben nyilvánítom ki,ha már ténylegórák óta az ellentétéről beszélnek nekem. az fel tud idegesíteni
2011. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

egyik se.nem vágyom külföldre, itthon szeretném megcsinálni a szerencsémet.

az, hogy tőlünk keletebbre rosszabb az életszínvonal? nem vigasztal. de megbecsülöm, amim van.

2011. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!