Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért tettetik...

Szerintetek miért tettetik magukat hülyének? A csaj, meg a srác is

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam az egyetemen (csaj) és neki van egy pasija. A csaj direkt olyanokat mond néha, mint egy playmate, pedig nem is buta, meg nem is úgy néz ki, mintha hülye lenne. Pl. "juj, ma milyen kis cuki fejem van", meg úgy köszön el, hogy "csőci", meg ilyenek, ezek még a lightosabb dolgok. A csaj rohadt okos, akármiről lehet kérdezni az irodalomtól kezdve a sportig, mindenről tud beszélni. Na mindegy, van neki egy pasija. A srác olyan, mintha mindig be lenne tépve, egyszer voltunk egy bulin, ahol elkezdett vonaglani (!!), holott nem néz ki homokosnak. Nagyon furák, szerintetek nekik ez nem ciki? Mármint hogy nem is buták alapból, csak úgy viselkednek. Mások szerint ők tök aranyosak..
2011. márc. 23. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Feltűnési viszketegség. A lexikális tudás még nem jelent feltétlenül normális intelligenciaszintet...
2011. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy a csaj tényleg okos, csak fura, hogy emellett így is meg tud nyilvánulni elég sokszor..
2011. márc. 23. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam néha hülyeségből mondani ilyeneket, ha valaki nem ismer lehet totál hülyének néz, pedig nem vagyok az.
2011. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Mit érdekel ez téged, ha nem vagyok indiszkrét?:D Attól még, hogy a szóhasználatában nem törekszik a komolyságra, még nem tetteti hülyének magát. Talán azért beszél úgy, mert jól esik neki, aranyosnak találja. Nem hiszem, hogy levon az intelligenciájából, ha cicababás a stílusa. Egyik embert sem lehet egy skatulyába berakni és rázárni. Senki sem fog 100%-ig az eminens érett lányokról és a cicababákról alkotott közhelyeknek megfelelni, mert az ember túl összetett lény ehhez.


Egyébként nem, nem ciki ez nekik. Te meg törődj magaddal és ne másokkal.

2011. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, meg a srác tök értelmetlen dolgokat nyög be, pl. "Kastélyban fogok élni, mint egy sirááály" (ez pl. ma volt) és utána ilyen hülyén vigyorog
2011. márc. 23. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Én is így beszélek sokszor, mert ez szerintem aranyos. Szeretek becézni dolgokat, meg komoly szavakat aranyossá tenni, mert nekem ez így jó. Ettől még nem vagyok hülye, nem értem, miért kell mindig besavanyodottnak és túl komolynak lenni. Meg azt sem értem, miért bámulnak az emberek a buszmegállóban, ha mondjuk a barátom mond valami vicceset és elkezdek röhögni, mintha ez is bűn lenne.
2011. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
A leírásod alapján tök jófejek! Legalább annyira, mint a lazacmókusok! XD
2011. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%
Szerintem az a lényeg ,hogy jól érzik magukat! és persze szeretik egymést..lehet h. csak a pasi miatt viselkedik így olyankor megváltoznak az emberek.de mondd csak,nem vagy egy picit féltékeny.
2011. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyáltalán nem cuki, inkább szánalmas...
2011. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas? Ha valakinek úgy tetszik, hát beszéljen úgy, kit zavar??
2011. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!