Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak anyukamnak szulinapo...

Mit adjak anyukamnak szulinapomra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek elni es ezt anyukamnak koszonhetem (apukam mar meghalt) ezert mindig kap tolem valami aprosagot szulinapomra. Iden nem tudom, tavaly ezust gyurut kapott, 3 kovel, mert harman vagyunk testverek, de mondanom se kell elvesztette. Szereti a kremeket, de nem tudom milyen kremet kapnek 2-3 ezer forintbol, ami jo is es nem teszteltek allatokon, mert olyat elvbol nem veszek. Van valakinek valami hasznalhato otlete? Nagyon halas lennek.
2011. márc. 24. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki szappant. www.creativiky.hu
2011. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy vékony ezüst nyaklánc? Múltkor 2400Ft-ért vettem anyunak. (annyi hogy én vettem neki mellé medált meg gyűrűt is, azok már drágák voltak.)
2011. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...vagy nézz körül, a www.kreativkozpont.hu oldalon.
2011. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vörös rózsa.Próbáld ki,nagyon megfog hatódni.
2011. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Menjetek kettesben el moziba.
2011. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Lush nem tesztel állatokon, és nagyon jó termékeik vannak. Vannak ajándékcsomagjaik is, lehet tőlük rendelni a neten, és mindig van valami akciójuk! :]


Nagyon kedves dolog tőled, hogy adsz valamit édesanyádnak a születésnapodon!:]

2011. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szuper otletek, koszonom szepen, meg mazsolazok beloluk. A Lush nem ugrott be, pedig az tenyleg jo. Koszonom! :)
2011. márc. 24. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Most lehet kapni virágos fürdő"golyót". Nagyon jól néz ki! :]
2011. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!