Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtuk meg hogy meghalt...

Most tudtuk meg hogy meghalt ma anyósom. A férjem ki van készülve hogy támogassam őt hogy érezze hogy mellete állok mindenben? És én hogy dolgozzam fel ezt mert most várjuk a második babánkat és nagyon szerettem volna ha megismeri?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 16:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

Elöször is részvétem nektek, másodzor nem anyosod mellett kell lenni, mert annak már értelme nem lenne, a férjed mellett kell lenni, mert ő az anyukáját vesztette el, neked meg magadra figyelni, és nem idegesnek lenni, amugy együtt érzek azzal a dologgal hogy babát vársz, de ö az anyukáját elveszitette !

Vele kell most foglakozni a férjeddel, ezzel a babának nem fogsz ártani, hidd el, a férjednek pedig nagyon jol fog esni .

2009. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nemrég ért haza a férjem rávettem hogy egyen pár falatot mert egész nap semmit se evett .Sokat intézett ma és én itt vagyok mellette.amit tudok segítek neki de nem sokat tehetek.Már majdnem minden el van rendezve csak a virrasztást kell megszervezni és a halotti tort.Én fogok főzni a sogorom feleségével.Pénteken temetjük anyósomat.
2009. febr. 24. 23:01
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
elosszor is oszinte részvétem mindnyájatoknak.szerintem nem kell semmi kulonosebbet csinálnod, viselkedj úgy ahogy szoktál, természetesen és a férjed úgyis érezni fogja, hogy mellette állsz tiszta szívvel szeretettel.elég egy részvétteljes pillantás, egy kézfogás egy simogatás a puszta jelenléted. az ,hogy számíthat rád.neked pedig nagyon is jót tesz, ha igenis leulsz a számítógép elé és kiírod magadból a szorongásaidat, félelmeidet.ez egy nehéz idoszak és kulonosen megterhelo a te állapotodban, de neked elsosorban a szuletendo gyermekedre és a meglévore kell gondolni, az o és a saját egészségetekre.a temetés után majd konnyebb lesz, addig tarts ki.
2009. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm tényleg valamivel jobb ha irhatok ide legalább kimegy egy kissé a feszültség belölem
2009. febr. 25. 10:33
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Úristen!!! Nem a halott mellett kell állnod, hanem a párod mellett... Gondoltam ez egyértelmű...
2009. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
hát ilyen helyzetben azt sem tudja , hol a feje semmi nem egyértelmu.
2009. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%
11:54-es, nyilvánvaló hogy téged nem ért még trauma. ili
2009. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem kell arról vitát nyitni kit ért már és milyen trauma. Gondolom akik ide irnak mind egy kis segitséget szerettek vna nyújtani. Ez a lényeg.
2009. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
de azért nem kell olyan flegmán írni, mint a 11:54-es és bántani azt akinek halottja van
2009. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ azt hittem a temetés lessz a legnehezebb nekünk de tévedtem.A tegnap összegyült a család hogy megbeszéljük a dolgokat.Anyósom holmiját az egyháznak adtuk és bizony amikor összecsomagoltunk mindegyikünket utolért a sirás mert előkerültek az emlékek.Remélem idővel enyhül a fájdalom.Nehezemre esett hogy amikor ott voltunk anyósom házánál nem Ő volt az aki kinyitotta az ajtót mint mindig.
2009. márc. 2. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!