Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtuk meg hogy meghalt...

Most tudtuk meg hogy meghalt ma anyósom. A férjem ki van készülve hogy támogassam őt hogy érezze hogy mellete állok mindenben? És én hogy dolgozzam fel ezt mert most várjuk a második babánkat és nagyon szerettem volna ha megismeri?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 16:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia. Őszinte részvétem Nektek! Nekem január végén halt meg a barátnőm.... Én is teljesen összeomlottam, alig eszem, sírógörcsök kapnak el, stb. és nekem az segít, hogy a szüleim és a barátaim támogatnak! A férjednek is nagyon jól fog esni, ha leülsz mellé és meghallgatod, ha beszélni szeretne az édesanyjáról. Öleld meg, éreztesd Vele, hogy mellette állsz. Nagyon sok erőt kívánok Nektek! Gyuszi, 18
2010. ápr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Részvétem a barátnőd miatt Gyuszi és köszönöm a válaszod.
2010. ápr. 27. 18:03
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia. Köszönöm szépen!!!! Sok erőt!!!! Gyuszi, 18
2010. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!