Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes ha párom nem...

Természetes ha párom nem engedi ( nem szereti), hogy simogassam?

Figyelt kérdés

Eddig nem találkoztam olyan emberrel aki ne szerette volna ha simogatom, cirógatom.Ha a haját vagy a fejét simogatom azt mondja, hogy nem jó, mert mindig az jut eszébe róla, hogy a kutyát simogatják.De ha máshol próbálom akkor is ez van :( olyan elkeserítő.

Együtt élt egy nővel 8 évig a kapcsolatunk előtt, és azt mondja, hogy neki az nem természetes, hogy simogatják, meg cirógatják, meg hogy elszokott tőle, és nehezen viseli a kényeztetést.

Most akkor mit tegyek? Én meg nagyon szeretem-szeretném simogatni, cirógatni.Ezt eddig mindegyik párom nagyon szerette, és akár órákig is elviselték volna.Nekem meg az nem természetes, hogy "nem lehet" jóformán hozzányúlni.

Mit csináljak? Nagyon szeretjük egymást.Javulhat a helyzet?

23L (32F)


2011. márc. 25. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Az én férjem szereti a bújást,meg ölelkezést,de a simogatást nem mert nagyon csiklandós.:)

Lehet,h a párod nem sok kényeztetést kapott korábban és nem szokta meg.

2011. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes a párod, szerintem sem természetes. Az én párom imádja, 4 éve vagyunk együtt.

21/L

2011. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez elég érdekes, de ha eddig nem simogatták, akkor lehet tényleg ezért esik neki furán, ezért nem szereti...

Én barátom is imádja, ha simogatom. Ha egy nap kimarad, már rosszul van, szóval tényleg érdekes...de ennyire különbözőek vagyunk...

2011. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szex után is valahogy elmarad az odabújás, amikor az ember már csak néz ki a fejéből és odabújik a másikhoz, az is olyan jó, valahogy nekem így kerek egész.Ő meg rohan zsepiért, hogy ne maszatoljunk össze semmit, aztán valahogy ottfelejti magát a számítógép előtt, vagy elkezd valamit csinálni, felöltözik, hogy nehogy ránk nyissanak, aztán elmarad a bújás.

Biztos, hogy nem direkt csinálja, csak nekem hiányérzetem van tőle, már szóvá tettem múltkor, és azóta próbálkozik :)

Azt mondta, hogy az előző kapcsolatában már szex is csak 2-3 havonta volt 1 alakalom nagy nehezen.

Valószínű ezért lehet.

2011. márc. 25. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Többen vannak, akik nem szeretik a simogatást. Én sem szeretem, még sincs semmi pszichés gondom. Egyszerűen van ilyen, szerintem ne erőltesd. Hagyd meg az érintést az intim helyzetekre. Kényeztesd őt verbálisan, vagy ahogy ő szeretné.

Lehet, hogy idővel fog változni, de nem biztos. Attól még lehet érzelmes ember.


Lehetne a pszichés okokat keresni (pl. babakorban kevés érintés, csiklandósság vagy saját testének nem elfogadása vagy mittudomén), de nem biztos, hogy érdemes. Biztosan van olyan dolog, ahol a kedvébe tudsz járni.

2011. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

19:53-as vagyok


Ha a szex is ilyen, ahogy írod, akkor lehet más gond is.

Ez már nem túl biztató. Az irántad érzett érzelmeiben sejtek problémát.

Sajnálom.

2011. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És ha csak azért van, mert "leszoktatták róla".Sokszor mondja nekem természetes dolgokra is más területen, hogy de furcsa..
2011. márc. 25. 20:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg, hogy neki még szokni kell a "normális" dolgokat, pl.hogy van saját önálló akarata.Elég elképesztő dolgokat mesél néha az exről, meg a kapcsolatunkról.
2011. márc. 25. 20:09
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy igazad van, és idővel "hozzádszokik".


De korából ítélve azért már jobban ismerhetné magát, az embereket, a nőket, a világot....

Lehet, hogy tényleg sérült lélek.


Ha van időd, türelmed, szereteted kivárni, míg kialakul, mi lesz belőle, akkor sok szerencsét. Tényleg kívánom, hogy jól végződjön.


De őszintén szólva egy 32 éves ember nem csak egy módon, ill. egy nő által szocializálódik, normális esetben. Attól tartok, abból, amit a szextémában írtál, te nagyobb érzelmeket táplálsz iránta, mint ő irántad.



De ne legyen igazam, s nem is vagyok benne biztos, hogy az van. Inkább csak az érzésemet írtam le.

2011. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem feltétlenül probléma. Én nő vagyok, és én is utálom ha simogatnak, ha a hajamat piszkálja a barátom attól meg hisztirohamot tudnék kapni. :S És én is azonnal felöltözöm szex után, pont azért, hogy nehogy ránk nyissanak, és mert egyszerűen utálok meztelenkedni. Ettől függetlenül szeretem a barátomat, csak nem vagyok olyan bújós fajta.
2011. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!