Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, hogy...

Nem tudom mit tegyek, hogy egy gyermeket szeretni tudjak?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a "párommal" és tegnap tudtuk meg hogy terhes vagyok, de már nem lehet elvetetni, mert 13 hetes elmult a magzat! Nem szeret engem csak egy futó kalandnak indult és megtaláltam egy msn beszélgetését amiben elmondja egy illetőnk, hogy nem szeret engem csak még egy ideig itt marad, mert most nincs hová mennie! Egy világ omlott össze bennem! Mi lesz velem egy gyerekkel a nyakamban a nagyvilágban? Eddig is nehezen tudtam megélni, mert intézetben nőttem fel és egyedül éltem albiban miota kikerültem. Felelötlen voltam, meg szerelmes és naív szóval minden hibát elkövettem! Ha tud vki megoldást segítsen!
2009. febr. 25. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az előző hozzászólóval!

Durván hangzik,de 16 hetesen is elvégzik,ha indokolt és ez szerintem is lehet ilyen eset!

Ments Isten,hogy rábeszéljelek,de ha nem látsz más kiutat jobb,minthogy mind a ketten sérülten éljetek majd,mármint te és a baba!

De elöbb beszélj apával,ez legyen az első!

M

2009. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Probalj privatban elmenni egy orvoshoz, es elmondani neki mindent, vallalja be a mutetet! De akkor viszont nagyon sietned kell!
2009. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
78%

Én is csak ismételném magamat,hogy rendezd le magadban az ügyet,és szerintem,ha nagyon nem passzol össze a dolog,akkor ne kötelezd a párodat az apaszerepre.Ha nem szeret....

De te biztos vagyok benne,hogy végül szeretni fogod a kicsit,gondolj bele,milyen csodálatos dolog!!De ha meg mégsem szeretnéd megtartani,örökbe adhatod. Sok sikert!

2009. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Most ez lehet hogy meglehetősen hülyén hangzik és valószínűleg én adom a legbizonytalanabb választ, de bízz. Van egy régi mondás miszerint nem ró ránk Isten olyan terhet amit ne tudnánk elviselni. Hidd el hogy a dolgok jobbra fognak fordulni. A barátnőm hasonlóan kilátástalan helyzetben volt amikor teherbe esett (sőt egy kicsit rosszabban mert kerek-perec elhagyták és nem volt hol laknia). Egy pár hónapot kihúzott az unokatestvéréknél aztán a 6-ik hónapban találkozott egy fiúval aki úgy szerette ahogy van. Gyerekestül. Ők most már egy boldog család :). A babát biztosan szeretni fogod. Akik intézetben nőttek fel nagyon jó szülők hiszen ők érzik igazán a hiányát annak amit most ők megadhatnak valakinek :). A te döntésed, még elvetetheted de pl. Beethoven is szegény családban született ahol heten voltak testvérek. Nem tudhatod kinek a sorsa felől döntesz. A szeretet kiapadhatatlan semmit nem kell tenni érte, egyszerűen szeretni fogod. Csak bízz és állj pozitívan mindenhez.
2009. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

Az előző hozzászóló vagyok. Az hogy ennyire lepontoztatok azt jelenti hogy kevesen vagyunk :). Pedig ha tudnátok mennyivel jobb lehetne az életetek ha érzelmi kérdésekben nem ésszel gondolkoznátok...

Na mind1, ezzel most megint buktam néhány százalékot.

2009. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jót írtál elöző!! Nem értem miért pontoztak le. Valószínű néhányan ebben élik ki magukat! :(
2009. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!