Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet több gyermeket egyformán...

Lehet több gyermeket egyformán szeretni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

nem és nem is kell, a lényeg mindegyik gyereket ugyan annyira szeresd.

pl tudom hogy anyukám a tesómat jobban féltette és istápolta, engem sokkal kevésbe, de szeretni ugyan annyira szeret.

2008. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják erre, hogy "Én minden gyerekemet egyformán szeretem!" , de ez szerintem csak egy önmagunk felé támasztott elvárás. Nem lehet két gyereket egyformán szeretni. Lehet ugyanolyan erősen, de mindet másként. Két gyerekem van, imádom őket, és nem tudnám megmondani, hogy melyiket szeretem jobban (mivel nem így van), de azt tudom, hogy mi az, ami egyikben imádnivaló, és mi az ami a másikban.
2008. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az első válaszoló elolvasta a kérdést? :D


nem, nem lehet egyformán szeretni.

semmiben sem létezik olyan, hogy "egyforma"

2008. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem egyformák a gyerekek,az ember másért szereti az egyiket,és másért a másikat.De mindet szereti.Az első válaszoló kicsit bekavarodott,mondván nem lehet egyformán szeretni,de a végén mégis azt írta,a lényeg,h egyformán szereti.Vmi nem kerek!!!2 gyerekes anyuka
2008. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. dec. 12. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!