Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A lányom...

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

A lányom nemrég töltötte be a 13-at,de már régóta van egy weboldala.G portalos,a címét tudom,de nem néztem olyan sokat rajta. Most megnéztem unalmamban,és csak ilyen témájú történeteket ír,leginkább animékből,de vannak azért filmekből is.Örülök hogy kifejezi magát,és ügyesen is ír,de ezek...?

Csak a szerelem részéig mg a csókig ír,ezt leköthetem.Mit csináljak?Miért érdekelheti ez a téma? Csináljak egyáltalán valamit?

Ezt a kérdést már kiírtam, de még mindig aggósom. Annyival már levezettünk, hogy a kisebbek olyan 6-7 évesek is, de van 17 éves karaktere is... :S Nem tudom, tényleg lehet valami lelki bibi ennek hátterében? HELP!


2011. márc. 28. 16:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen faltam a Júlia regényeket..
2011. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy felnőtt-gyerek szerelem téma? Szóval pedofil történeteket ír? Amiben felnőttek szeretnek bele gyerekekbe? Mert, akkor talán lehet arra gondolni, hogy baj van, de az is lehet, hogy titkon szerelmes egy felnőttbe, pl egy tanárába és azért gondol ilyesmikre. Pontosíts kérlek, szerintem sokan nem értették pontosan mi is a gond. Ha csak sima szerelmi történeteket ír, azzal persze nincs semmi baj. Én is írtam, mint sokan mások.


Annyival már levezettünk, hogy a kisebbek olyan 6-7 évesek is, de van 17 éves karaktere is... :S


ezt nem értem. Szóval 6-7 évesek és felnőtt emberek szerelméről ír? Mert akkor lehet nem ártana, ha elbeszélgetne egy pszichológussal. Nyugi, ez nem azt jelenti, hogy baj lenne vele, csak egy szakember segítségével megtudhatnád, hogy mi áll a háttérben. Esetleg gyermekkori molesztálás? Reméljük nem...

2011. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nincs bibi a háttérben. A felnőtt férfiakat érzi férfiasnak. Ezzel a legtöbb lánygyerek így van.


Ha fiú lenne, nagycsöcsű nőkre verné. Szerintem ez még mindig sokkal jobb.

2012. jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!