Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljak hozzá? Tegyek...

Hogy álljak hozzá? Tegyek úgy, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

3 éve élek boldog párkapcsolatban,de ezt a szüleimnek csak 1 éve mondtam el,mert nagy köztünk a korkülönmbség(17 év),de az minket nem zavar.Amikor elmondtam otthon,apa azt mondta,hogy vagy a páromat választom vagy pedig őket.Én a páromat választottam,mert teljes szívemből szeretem.Akkor a barátomhoz költöztem ,a szüleimmel minden kapcsolatot megszakítottam.A nővérem is ebben a városban él,vele gyakran találkozunk.Ő jóban van a szüleimmel,ünnepeket náluk tölti,sokszor megy hozzájuk.


Van egy 7 hónapos kislányunk,nagyon szeretjük.Amikor terhes voltam,akkor éreztem a legjobban,hogy jó lenne,ha velem lenne néha anya,de a tesóm is sokat segített.De viszont a nővérem véletlenül elkottyantotta azt,hogy van egy kisbabám.A szüleim ezt nem tudták,gondoltam,hogy elmondom nekik,de féltem,hogy mi lesz,ha nem fogják szeretni,nem lesznek rá kíváncsi.

Anya most fel szeretné velem venni megint a kapcsolatot (ezt a nővérem mondta),találkozni szeretne velünk.

Nekem is nagyon hiányoznak,de nem tudok,hogy mit kéne tennem...

Beszéljük meg a történteket vagy tegyek úgy,mintha az elmúlt 1 év meg sem történt volna.


2011. márc. 28. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom bocsáss meg. Egy anyát nem potol senki és semmi. Nem volt szép dolog amit anyukádék tettek, de a picinek is jobb ha ismeri a nagyszüleit.
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen tegyél úgy. Az unoka hallatára valószínű édesanyád /de talán apukád is/ átértékelte az elmúlt időszakot. Ezért szeretne közeledni. Ne utasítsd vissza a szüleidet, hadd örüljenek a kicsinek és legyetek a jövőben újra egy szép nagy család. Éljetek békességben.
2011. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle képpen beszéljétek át a dolgot, ha úgy tesztek mintha mi se történt volna az nem lesz jó. Csak elfolytjátok magatokban és egymásban a dolgokat és egyszer ki fog törni vagy pedig folyton emészteni fog a dolog.

Jobb így tiszta lappal kezdeni mint a szőnyeg alá seperni a múltat.

2011. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetris ***** válasza:
100%

Értsd meg, hogy nehéz volt elfogadniuk, hogy a párod ennyivel idősebb nálad.

Az az év eltelt, már letagadni nem lehet. Talán az lenne a legjobb, ha megölelnétek, megpuszilnátok egymást, és végre legyen minden úgy, mint régen. Bocsássatok meg egymásnak. Hidd el, már biztos nagyon bánják, hogy annak idején elutasították a párodat. Az is csak azért volt, mert féltettek, hogy csalódni fogsz. De mostmár belátják, hogy neked volt igazad.

A szüleid had láthassák és szerethessék végre valahára a kisunokájukat, és téged is a pároddal együtt.

2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ugyanez a történet csak 16 év a korkülönbség és 1 éves a babánk és már a születésénél ott volt anyu!


Békülj és ne beszélj a történtekről úgyis feljön majd mint téma ha kell,addig is örüljetek együtt a babának!

2011. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Hát elég buta voltál.....te mit szólnál ha a lányod ezt tenné veled?

Most van lehetőséget valamennyire menteni a helyzetet, ne szalaszd el.........

2011. márc. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Naná hogy beszélj velük ez nem kérdés. Valószínűleg te is hiányzol nekik az unokájuk meg még inkább akkor is ha még nem találkoztak.

Te szakítottad meg a kapcsolatot ami elég butaság volt, lehet ők is rég szívesen láttak volna csak mindenki bevágta a durcát.

2011. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudom,ebben én is hibás vagyok,de ha ők akkor nem lettek volna ilyenek,akkor (lehet) nem tartanánk itt.

De ha nagyon akartak volna velem találkozni,akkor megtehették volna (internet...).Én úgy voltam vele,hogyha nem írnak,nem hívnak,akkor valószínűleg nem is hiányzom nekik túlságosan.

2011. márc. 28. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm volt hasonló helyzetben, ő felhívta az apját, és kibékültek, a szülők örülnek az unokának. Érzelmileg, anyagilag, sehogy se mindegy, hogy támogatnak-e, és a gyereknek joga van a nagyszüleihez...
2011. márc. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Béküljetek, és beszéljétek meg a történteket. Az soha nem jó ha egy problémát megbeszélés nélkül szőnyeg alá söprünk. Sokkal jobb lesz mindannyiótoknak utána.
2011. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!