Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miez a levél? Mit tudok...

Miez a levél? Mit tudok tenni? Gyors választ kérek!

Figyelt kérdés

Ma jött egy levél,pontosan nem tudom mi van benne,nem nekem jött,hanem apunka,de azt tudom hogy összejött nekem az 50 igazolatlan,és félek hogy az van benne hogy megvonják a családi ptólékot. De apunak is hiába könyörgök hogy tegyen át másik suliba mert itt tönkretesznek,nem érdekli,és azt mondta ha megvonják,akkor intézetbe ad. Már intézetet is néztek. :|

Mit tegyek? Tuti kifog akadni.


2011. márc. 29. 12:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
nos mi volt végül ?
2011. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ja, mi volt?
2011. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Önts rá egy bögre vizet, és mondd azt, hogy véletlenül ráborítottad, és azért bontottad fel, hogy valahogy meg lehessen menteni a levelet. Ha kell később a papír, akkor ki lehet vasalni a lapot, és nem látszik. De mondjuk ezt te nem tudhattad hirtelen.
2011. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem válaszol,mert már intézetbe van o_O
2011. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!