Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miez a levél? Mit tudok...

Miez a levél? Mit tudok tenni? Gyors választ kérek!

Figyelt kérdés

Ma jött egy levél,pontosan nem tudom mi van benne,nem nekem jött,hanem apunka,de azt tudom hogy összejött nekem az 50 igazolatlan,és félek hogy az van benne hogy megvonják a családi ptólékot. De apunak is hiába könyörgök hogy tegyen át másik suliba mert itt tönkretesznek,nem érdekli,és azt mondta ha megvonják,akkor intézetbe ad. Már intézetet is néztek. :|

Mit tegyek? Tuti kifog akadni.


2011. márc. 29. 12:09
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hát énis úgy gondoltam,hogy felbontom,és megnézem. De szerintem az van benne,beírtam a pasi nevét a Google-ba,és kiadta hogy bíróság. Örülök neki. :| És az ofőm is mondta hogy küldött oda levelet.
2011. márc. 29. 12:25
 12/34 anonim válasza:
100%

Figyelj, szerintem add oda apukádnak, ess túl rajta mihamarabb. Biztos meg fog szidni, nem lesz könnyű, de vállald a felelősséget a tetteid után. Apukád akkor is rá fog jönni erre, ha ezt a levelet eldugod, hiszen észre fogja venni, hogy nem jön a családi pótlék. Ráadásul lehet, hogy ezt be kell valahol jelentenie, és ha nem teszi meg akkor megbírságolják. Kell ez neked/nektek?

Sok sikert, hajrá, még ma add oda neki a levelet!!!

2011. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adod át a levelet, a vége az is lhet, hogy a szüleidet megbüntetik. Ők meg aztán végképp nem tehetnek arról, hogy te lógsz.

Elmondanám, hogy a suli nem csak neked nehéz, másokban mégis van annyi erő és tartás, hogy bejár.


Amúgy az ötven óra (ha jól tudom tanórát számolnak) kb 10 nap alatt összejön, ha átlag öt órás napok vannak (de azért ennél több szokott lenni). Szóval ripsz-ropsz összejön, ezen nem kell csodálkozni.


Ez az intézetes duma viszont tényleg gáz.

2011. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
sajnos, haladéktalanul Apa elé kell állni: -Apa, tudom,hogy borzasztó, de nem bírom ezt az iskolát,alig tudom magam rávenni, hogy bemenjek, összeomlott a helyzet -valamit küldtek.. ezt... át akarok menni egy másik helyre, új, tiszta lappal idnulni ott! segíts, kérlek!Segíts! (először mérges lesz, de azután elgondolkodik,hogy mi lenne a jó?)
2011. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
De csak a hapsi neve van rajta,meg a cím,és hogy sürgősségi. Mennyi idő alatt jön meg a levél amúgy? Nincs rajta hogy bíróság,semmi
2011. márc. 29. 12:35
 16/34 anonim ***** válasza:
48%
Ne rinyálj, add oda a levelet és kész.
2011. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha hivatalos levelet kaptok, akkor annak a borítékon fejléce van. Másképp nem tudják beírni a postakönyvbe. A bíróságnak egyébként sincs köze a hiányzásaidhoz, azt a helyi polgármesteri hivatalban intézik :)
2011. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem a bíróság vonja meg a családit. Lehet, édesapádnak más ügye van. Akár adósság.. Szépen add oda a levelet és várj. Ha veled van kapcsolatban, úgy is szól neked.
2011. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ez a "Segíts! Kérlek, segíts!" duma nagyon színpadias, nehogy ennyire megjátszósan állj oda elé, mert nem fog hinni neked, csak mentegetőzésnek venné fel, és még idegesebb lenne. És különben, mit keresel te otthon kedd délben, ha 50 igazolatlanod van...? (Ha beteg vagy, akkor bocs a kérdésért..)
2011. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
ha nem bírsz magaddal bontsd ki s olvasd el, ragaszd vissza s kész, ha észreveszi az már csekély csíny lesz a lógások mellett... miért lógsz?
2011. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!