Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miez a levél? Mit tudok...

Miez a levél? Mit tudok tenni? Gyors választ kérek!

Figyelt kérdés

Ma jött egy levél,pontosan nem tudom mi van benne,nem nekem jött,hanem apunka,de azt tudom hogy összejött nekem az 50 igazolatlan,és félek hogy az van benne hogy megvonják a családi ptólékot. De apunak is hiába könyörgök hogy tegyen át másik suliba mert itt tönkretesznek,nem érdekli,és azt mondta ha megvonják,akkor intézetbe ad. Már intézetet is néztek. :|

Mit tegyek? Tuti kifog akadni.


2011. márc. 29. 12:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ja, és elmondanám, hogy 10 igazolatlan után vonhatják meg a családit, 30 után pedig ki is rúghatnak... Úgyhogy kétlem, hogy erről lenne szó, pláne ha viszel igazolásokat.
2011. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
81%

Én nem javaslom hogy felbontsa, hátha apukának más ügye van és nem igazán örülne ha a csemete tudomást szerezne róla....

Attól szerintem még dühösebb lenne. Legalábbis én biztosan az ő helyében.

2011. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Igen,beteg vagyok.
2011. márc. 29. 12:42
 24/34 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy összejött az 50 igazolatlan, ha a kommentedben meg azt írod, hogy nem tudod, hogy hogy, mikor viszel igazolást... Itt nem kell hazudnod...
2011. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Én nem hazudok,hanem az ofő mondta. Mondom a levélen csak a hapsi neve van meg cím,és annyi hogy sürgős vagy mi..Az nem hogy önkormányzat,vagy valami. De azért félek. xD És én sem értem,ha hiányoztam,vittem igazolást.
2011. márc. 29. 12:46
 26/34 anonim ***** válasza:
54%
Látod, ezért kell suliba járni. Ha az én autistám kibírja, akkor te egészségesen miért nem? Hidd el, neki sokkal nehezebb, mint egy egészséges gyereknek, de tudja, hogy muszáj mennie.
2011. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Kétlem hogy az ofő első körben nem apádékat hívta volna fel, hanem azonnal szaladna feljelenteni.

Én inkább arra tippelek, hogy teljesen más ügyről van szó, ami nem veled kapcsolatos.

2011. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Sztem tök mind1 mi van benne, ha nem adod oda akkor még rosszabb lehet. Inkább add neki oda mert magaddal b*szol ki...
2011. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nem olvastam vegig a 3 oldalt es ha irtal meg kommenteket. Hogy erted azt, hogy itt tönkretesznek es kik? Javasolnam, hogy a megoldast keresd, mi a legjobb, amit tehetnel, ami szerintem az, hogy az iskolaigazgatohoz/iskolapszichologushoz/oföhöz fordulsz, vagy akar egy olyan tanarhoz, akit elegge megertönek es alkalmasnak latsz ahhoz, hogy neki beszelnel a problemaidrol, ami miatt szerinted igy alakult, es a segitseget kerned.

Azert nem jo megoldas masik suli, mert szinte minden esetben, ott is ugyanazt a szerepet veszik fel az atiratott tanulok. Ha pl. valakik "huzzak" az elözö iskolaban, az ujban is ratalalnak, akik valakit "huzni akarnak", mert felfedezik a gyenge pontjat, sajnos... Emiatt külsö segitseg lenne fontos.

2011. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ez is te vagy ugye?

Tudod azért 50 igazolatlant nem 2 perc összegyűjteni.

Ezen előbb kellett volna gondolkodnod.

2011. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!