Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tgyás, gyed, gyes összege...

Tgyás, gyed, gyes összege mennyi volt? (neked, nálatok) Megosztanád velem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi tgyás, gyed és gyes összegben részesült az nő aki már szült?

Nem egészen vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal, de azt tudom hogy kell valami 180 nap biztosítás ahhoz, hogy lehessen kapni tgyás-t és gyedet. Leírnád hogy te mennyit kaptál? Plusza bruttó béredet. Nagyon megköszönném, ezek alapján tudék kalkulálni azzal hogy vajon én mire számíthatok! Nagyon köszönöm!


2011. márc. 30. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tgyás 72.000 és párszáz forint,a Gyedem meg 54.000 Ft

A bruttó bérem 85.000 Ft

2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Előtte papírokat kell kitöltened, úgyhogy szerintem keresd fel a könyvelőt, vagy a munkahelyedet és ott választ is kapsz a kérdésedre.



Én bruttó 130-al mentem GYEDre, 77 körül kapok egy hónapra / plusz 12200 a családi pótlék.

De ez szerintem nem segít, inkább személyesen érdeklődj!

2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én még nem szültem,de ennyit tudok csak sajna segíteni!Remélem jó lesz.

2011. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tgyás nettó 160000.-, gyed nettó 85000.- (a max. gyedet kaptam)

a fizum bruttó 260000.-Ft volt. (De volt jutalom, meg 13 havi bér, ami erősítette a napi átlagomat)

Ezekből az adatokból egyébként nem sokat fogsz kalkulálni...

2011. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!