Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiatalon úgy döntött,...

Aki fiatalon úgy döntött, egyedül éli le az életét, annak h alakult a sorsa?

Figyelt kérdés

a barátok, munka, hobbi kellően kitölti az idejét? nem hiányol semmit?

kacérkodok a gondolattal, h nem keresek magamnak társat...

20/L


2011. márc. 30. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Hogy alakult? A Sors másképp akarta... Szerencsére.

Az ember társas lény. Vannak, akik tényleg nem igényelnek maguk mellé másik embert, Te gondolom nem ilyen vagy, csak egy csalódás, rossz élmény, esetleg sikertelenség hatására fontolod ezt. De nem így fog történni, mert az életösztönöd erősebb lesz ennél! Csak el akarod hitetni magaddal, hogy jobb egyedül. De nem az.

22L

2011. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagynéném döntött így anno. Kb. 40 éves volt, mikor valahogy pánikba esett, depressziós lett... 45 éves koráig mindig zűr volt vele (pszichikailag, emberileg). Aztán 50 éves korában bevallotta, hogy nagyon megbánta ezt a döntését, és 40-45 között volt a legrosszabb, amikor is érezte, hogy még egy utolsó esély talán lenne arra, hogy családja legyen... vagy ha nem is férj, de teherbe esik valahogy, és legyen egy gyermeke, de nem jött össze neki.


Egyedül maradt, és 50 éves kora után a barátok is valahogy kihaltak, "kibetegedtek" mellőle... Most 60 éves, és rendkívül magányosnak látom, annak ellenére, hogy pedagógus... :(((

2011. márc. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

20 évesen nyugodtan elhatározhatod magad, de az élet még számtalan alkalommal közbeszólhat!:)

Én szintén évek óta egyedülálló vagyok saját döntésből, de egyre inkább igényelnék egy megfelel társat, akire remélem rálelek majd a következő évtizedemen belül!

Szerintem te is évekig elélhetsz, anélkül hogy hiányt szenvednél bármiben, de mikor a barátaid családot alapítanak és boldogan élnek, simán megváltozhat a véleményed..

26N

2011. márc. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ja.

Aki meg 15 éves korától meg lányt keres, az még 25 évesen is szüz maradt :'(

2011. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3 hozzám hasonlóan magányos farkas barátom van. mással nem szoktunk összejárni, csak egymással, meg még így a családi körünkkel.

nincs nagyon lehetőség kimozdulni. van egy közelebbi nagyobb város kb. 15 km-re, de úgy érzem, eddig nem léptem, nyitottam arra, mostmár nemis mernék belefogni.

a legtöbb ember elutasító velem szemben.

a barátaimmal elvagyok, kirándulunk, sátrazunk, meg sütünk közösen.

2011. márc. 31. 00:07
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt kapcsolatod igazán, ezek szerint? A külsőd miatt érzel frusztrációt?

Megmondom, én 90 kg-s lányként már remélni sem mertem semmit, 21 évesen. Épp egy szép elutasítás után voltam (ahol megint csak bemagyaráztam magamnak, hogy lehetne valami...), mikor megismertem a párom. Ő ugyanúgy magányos farkas, sok-sok lelki gonddal, 26 évesen, szűz volt ő is. Szóval megtalálta a zsák a foltját. :)

Majd neked is eljön, mikor a legkevésbé várnád! Gondolhatod, egy csalódás után mennyire reménykedtem... aztán mégis!

2011. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

voltak kapcsolataim, szeretőim, de egyiknél sem éreztem semmit. belémszerettek, én pedig nem tudtam viszonozni, mindig csak megsajnáltam szegényeket, h egy ilyen érzéketlen lányt fogtak ki, mint én.

akikbe szerelmes voltak, azok meg észre sem vettek (pedig nemis a jóképűekre hajtok).

szal peches vok, és úgy döntöttem, így egyszerűbb.

meg, mikor véletlenül belecsöppenek egy kapcsolatba(a fiúk ált. meg sem kérdezik, h akarom-e, 12, általam haverinak vélt találkozás után elkönyvelik többnyire, h mi most járunk, és ez engem mindig meglep), olyan furcsa az egész, nem bírom megszokni a jóéjt-üzeneteiket.

volt aki pl. 1nap 25-ször felhívott, 1 msáik pedig elvárta, h ha nem vagyunk együtt, végig a gép előtt üljek, és minden lépésemről számoljak be neki.

én fogolynak éreztem magam.

az a baj, h sztem túlságosan megszoktam, h egyedül vok, hiszem szinte az egész életem így éltem le eddig.

egy távkapcsolatom működött 4 hónapig. a srác az előbb említett másik városban lakik, és vlsz azért bírtam vele ennyi ideig, m nem kellett mindennap találkozni vele, és nem telefonált sokat, m nem volt pénze.

úgy érzem, már nem tudnám megszokni a kötöttséget, túl sokat voltam egyedül

2011. márc. 31. 00:26
 8/17 A kérdező kommentje:
*1-2
2011. márc. 31. 00:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én esetem eddig talán érdekes. 22 éves lány vagyok és még soha sem volt kapcsolatom. Bár tény hogy keresgélek, de mindig melléfogok. Én már úgy vagyok vele, hogy ha jön jön, ha nem nem. Persze fiatal vagyok még, bízom benne hogy 30 éves koromra lesz komoly kapcsolatom, igazság szerint addigra már 2 gyereke tis szeretnék, de ha így haladok...

Na de ha nem jön össze 30 éves koromig, akkor max 35 éves koromra ha máshogy nem, akkor egyedül szeretnék majd gyereket vállalni. Tudom tudom sokan elítélnének ezért, de nem különösebben érdekel.

Amúgy pedig sokszor már úgy érzem, hogy ennyi idős alatt kialakult a "magányos" kis életem, már lehet furcsa is lenne valakivel együtt lenni, mert a velem egykorúak 90%-ának már volt komoly, évekig tartó kapcsolata, sokan már együtt is élnek a párjukkal.

2011. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok srácot ismerek, akik meg hiába keresik a lányokat! rengetegen vannak, csak rájuk kell találni!
2011. márc. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!