Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántad, hogy belenéztél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy belenéztél a párod levelébe/leveleibe?

Figyelt kérdés

Hasznodra vált, vagy éppen nem? Megmondtad neki?


Ezt is én írtam, csak későn, érdekelne több válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. okt. 26. 09:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer néztem bele a levelébe, már akkor gondoltam hogy nem lesz jó ötlet, de gyanús volt nekem az a levél, így hát belenéztem. Elmondtam neki ezt ő persze nem akadt ki mondta hogy ő nem titkol semmit előlem, kicsit féltékeny voltam bevallom de kár volt aggodalmaskodni.
2011. okt. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Sosem tennék ilyet, mert tisztelem őt annyira, hogy ne nyúljak bele a privát dolgaiba. Pedig rendszeresen nyitva felejti az e-mailjeit, de inkább kilépek neki. (De ezt nem bántásból írtam.)


Elolvastam az előző kérdésedet, és nekem az a véleményem, hogy amíg még nem zárta le az előző kapcsolatát (mert úgy tűnik, nem), addig nem érdemes együtt lennetek. Talán ebben az esetben az lenne a legjobb, ha rákérdeznél, mit/kit akar valójában.

2011. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha NEM néztem és nem is néznéd bele a párom levelébe! Egy normális kapcsolatban a bizalom az egyik legfontosabb dolog!
2011. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd a parodat oszinten, onkontroll! Most adtatok meg egy lehetoseget, tehat mindent tegyel meg azert, hogy mukodjon ez a kapcsolat. Fogadd el azt, amit olvastal, ees tudd azt, hogy a parod keresi a tarsat, akivel leelni akarja az eletet pl.,tehat ezert most keresi a megfelelo tarsat!

Elotte mar szakitottatok, de ujra egyutt vagytok, tehat a parodnak fontos vagy, de biztosan van olyan negativ tulajdonsagod, amit nem tud elfogadni, tehat ezekre figyelj, es ezeken kell valtoztatnod. Ha szereted a parodat, akkor figyelj arra, hogy mik az egenyei! Mivel ha nem talalja meg azokat a tulajdonsagokat benned, amikre szuksege van, akkor nem fog mukodni ez a kapcsolat. Tehat dolgozz ezen, es kovess el mindent, csabisd el a parodat, erre van leehtoseged. Viselksedj ugy, hogy ne egy masikra gondoljon, amikor veled van...

2011. okt. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A párom levelezéséből annyit látok, amennyit megmutat. Amit fontosnak érez, vagy amiről érdekli a véleményem, azt megmutatja, a többihez szerintem semmi közöm.


Biztos, hogy megbánnám. Nemhogy az ő szemébe nem tudnék nyugodtan belenézni ezután, de tükörbe se nagyon...

2011. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tennék ilyet, mert tudom, hogy NAGYON megbánnám, égő szégyent éreznék, amit jóvá tenni nem is lehet, csak enyhíteni, azzal, hogy elmondom, bevallom neki.
2011. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Antimod ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, de még nagyon a kapcsolat elején. Előző barátnőm volt MSN-ezgetős, és szerintem ott szedett össze valakit helyettem, így naná, hogy gyanús lett, amikor az új barátnőm csetelt egy sráccal. (Azt mondta, hogy ő kereste meg, azt sem tudta, ki.) Bevallom, ezek után belenéztem, de semmi gyanúsat nem találtam. Azóta nem is MSN-ez egyébként.

Nem mondtam meg neki, de azóta (két és fél év) soha nem néztem bele a levelezésébe, pedig lett volna rá alkalmam.

2011. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bántam meg.

A volt férjemébe néztem bele, ugyanis a "drága" kémprogramot telepített a gépemre, hogy ellenőrizhessen, aminek az lett a vége, hogy persze rájöttem. Nem szóltam neki, és mivel ő is használta a gépem, megjegyezte a program a jelszavait, így hát.... Voltak persze előzmények, céges rendezvényen igen furcsán viselkedett egy kolléganője, került minket, de ha a férjem egyedül volt, egyből odament hozzá beszélgetni. A sejtésem beigazolódott, megcsalt vele.

Szóval abszolút nem bántam meg, megkönnyítette a szakítást.

2011. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Soha nem nézek bele a párom leveleibe.Ha akarja úgyis elmondja,hogy mi áll benne.Van amikor kíváncsi vagyok,de akkor sem nézem meg.Inkább megkérem mondja el mit írtak.Ilyenkor oda adja a levelet hogy olvassam el.Így sokkal jobb,mert tudja megbízhat bennem és én is benne..

Megjegyzem,hogy ő sem olvassa el az én leveleimet,bár nincs titkunk..Ha érdekli elmondom én is,hogy ki mit írt-

2011. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

1x zenét kerestem a gépén, és találtam egy doc.-ot ami a régi kedvenc együtteséről ír (lánybanda és szerinte nagyon jók voltak, én már nem hallhattam őket mert feloszlottak) és azt elolvastam, mert kíváncsi voltam a kritikára.

Utána persze elmondtam neki, és azt is ,hogy sajnálom.


Nem lett belőle semmi gond. Csak még jobban beleszerettem.

2011. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!