Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy megbántad...

Volt már olyan, hogy megbántad, hogy visszautasítottad a férfit?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy volt-e már olyan eseted, amikor egy férfi/nő szerelmet vallott/kapcsolatot szeretett volna tőled, de te bizonyos okokból visszautasítottad, aztán később, mondjuk mikor új barátnőt talált megbántad a döntésed? Ha van ilyen sztorid mesélj, és arról is, hogy meddig tartott az érzés.
2011. júl. 6. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Maga az érzés fáj neked, hogy annyira nem is érdekelted mert már mást kapott. Amúgy nem volt velem ilyen, de szerintem lépj tovább
2011. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt olyan,hogy visszautasítottam a férfi közeledését,több ilyen is volt. Nem is az,hogy megbántam,de némi idő eltelte után belegondoltam mi lett volna ha.... Nem azért,mert közben lett barátnője,csupán eszembe szoktak jutni ezek a dolgok,és olyankor eljátszom a gondolattal.


26/N

2011. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Soha, valami komoly okom mindig volt az elutasításra.
2011. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha alapból nem fog meg benne valami, nem kezdenék vele kapcsolatot. Akiben pedig megláttam azt a pluszt, vele kezdtem kapcsolatot.
2011. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez ilyen hüle emberi tulajdonság, ez olyan, mint pl én is nem szerettem a b.nőmet, és most egy év után hogy eljegyezték fura érzés volt. Nem biztos, hogy csak önzőség szintjén ahogy azt az első peccegette, hanem mégiscsak egy része volt az embernek. Én férfi vagyok, attól függ, hogy közeledik, ha csak szex, múltkor még a vasorrú boszit sem utasítottam vissza, pedig ő megette jancsit és juliskát is. :) Most is vagyok egy szex kapcsiba, vigyázok, nehogy belémszeressen, mert fájdalmat nem akarok neki okozni.
2011. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokszor volt ilyen, hogy a közeledését visszautasítottam. Pl mert foglalt voltam, vagy nem tetszett a pasi. Úgy nem bántam meg egyiket sem. De a szerelmem egyszer megkért, hogy költözzek vele össze, elutasítottam! Na, aaazt nagyon bánom. :( Azóta örülök, ha havonta egyszer látom. És jelen helyzetben most egy darabig ez így is marad! :(
2011. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Gyakrabban megbántam, ha valakire rábeszéltem magam szerelem nélkül.

30/N

2011. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mindig okkal utasítottam vissza valakit. Inkább azt bántam meg, ha nem voltam szerelmes, vagy nem illettünk össze és én mégsem utasítottam vissza, csak mert, hogy amúgy olyan rendes srác. Az ilyen kapcsolataimnak rendszerint hamar vége is lett.

32/N

2011. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

csak egy két év után bántam meg, de nem azért mert rájöttem h szeretem.

rosszul esett anno h azt kellett neki mondanom h nem nem fog menni és közben látni h mennyire nem jó ez így neki. még egy 2 évig éreztem h akar de nem volt nyomulós.

azóta jóba vagyunk, valahogy elmúlt neki ez a nagy szerelem de akkor is az volt az első igazi szerelme akit az ember nem felejt.

2012. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!