Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a partnerünket...

Hogyan lehet a partnerünket leszoktatni a dohányzásról? Sikerült már nektek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 15:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az egy dolog, hogy engem zavar. Azért akarom leszoktatni, mert nem akarok egy erős dohányossal (=öngyilkosjelölttel...) hosszútávra tervezni... Legalább ha kevesebbet cigizne, már az valami lenne. Nagyon durván függő!

2011. ápr. 4. 15:02
 22/23 A kérdező kommentje:

"Ha valaki utálja a cigit, minek jön össze egy dohányossal?!"


Ez egy kicsit hülye kérdés, mert ha tetszik valakinek a külseje és a személyisége, meg jól érzem vele magam,mindenben megfelel, akkor most nyilván nem fogom emiatt dobni.


Régen én is dohányoztam, de nem ilyen durván,mint ő, és aztán átváltottam arra,hogy csak ha elmegyünk valahova, társaságba,borozgatni, stb. (Most már annyit se) Már azzal meg lennék elégedve, ha ő is csak olyankor szívná.

2011. ápr. 4. 15:06
 23/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-01 19:13


Nocsak egy értelmes vitapartner, aki nem anyáz azonnal:))))!

Ilyet is ritkán találni!

Nem kontrollálom tényleg, de néha tényleg olyan hülyén viselkedik, meg mondja, hogy ( pl. ez a cigizés is olyan), hogy nyaggassam, meg tiltsam meg, hogy ne csinálja.De erre mondom, hogy de akkor meg mérges vagy, hogy de nem baj, tudja ő is, hogy nagyon nem jó neki, de olyan nehéz megállnia,és néha kívánja és hátha így sikerül, mert aztán meg rosszul van tőle.


A másik pl. a borotválkozás, én úgy vagyok vele, hogy egy felnőtt férfi már csak el tudja dönteni, hogy melyik az a pillanat, amikor borotvát ragad, miután reggel meglátja magát a tükörben.Alapvetően nem vagyok egy olyan fajta, aki 2 napos borostára már húzza az orrát, engem nem zavar, meg megtanultam már az előző kapcsolatokból, hogy ilyennel nem szabad nyaggatni senkit, mert még én leszek a "bunkó".

Nos párom ebben is különbözik szakállas, de az arcát borotválja, de néha lusta rá, ne értsétek félre, nem igénytelen, csak lusta valamiért, látja ő is, hogy már "szarul néz ki"( saját szavaival élve) de nem megy el megborotválkozni,néha 2 hétig se, mert nem cirkuszolok miatta (exe ilyen volt, és gondolom hozzászokott).

Erre is mondja, hogy de mondjam, többször is,hogy menjen el, de én meg direkt nem mondom 32 éves felnőtt ember, meg akkor meg csak morog, hogy de az nem baj,attól mondjam :)))).

Hát na, az én párom ilyen, majd összeszokunk, De amúgy nem egy tutyi-muyi alak nehogy azt higgyétek, csak vannak érdekes dolgai, mint nekem is, meg mindenkinek:)


És ez elsősorban Neked szólt, kedves (az elején idézett) vitapartner.

2011. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!