Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem szeret engem a...

Mért nem szeret engem a bátyám? 15/L

Figyelt kérdés
Annyira jó lenne, ha tudnék vele menni erre-arra meg beszélgetni vele egy jót néha, de sajnos csak ilyen közömbös velem. =( De már nagyon rég óta. Nincs meg az a jó testvéri kapcsolat. Szerintetek mit csináljak? Próbálok a kedvébe járni de semmi..Mit kéne tennem még? (persze ő ezt nem tudja h ez nekem nagyon rosszul esik, meg semmi ilyesmit) Ő 17 éves.
2011. ápr. 1. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Szerintem ha problémád van, meg kéne vele beszélned.


Valószínűleg azért ilyen, mert lányka vagy, és a fiúk ilyen idős korban inkább a haverokkal lógnak. :-)


Ne keseredj el, biztosan szeret téged!

2011. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
Ne parázz ,mert ilyen korban ez így van.Ha te lennél az idősebb ,akkor nem gondolod, hogy te sem szeretnéd vinni a is öcsit a barátokkal tekeregni?De ne aggódj ,mert egy két évig lesz ez így.Kis idő múlva megkérdezhetnéd ,hogy miért ilyen ellenszenves veled.Sok sikert!
2011. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez tipikus, mikor bátyó 2-3 évvel idősebb. Nincs szüksége egy csitrire a nyakán, nem akarja, hogy a haverjai megkettyintsenek, nem akarja egész nap hallgatni a nyávogásod, gondolom nem ugyanaz az érdeklődési körötök se. De ne aggódj, majd ha kinőttök a kamaszkorból, sokkal jobb lesz a viszonyotok, pár év. :D Addig meg lógj a barátokkal, sajnos sok mindent szerintem nem tehetsz, valszeg nem örülne, ha elkezdenél neki lelkizni.

Ja és nem akartam bunkó lenni, csak megpróbáltam leírni a dolgokat az ő szemszögéből, szóval ne nagyon vedd magadra. :D

2011. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat =) remélem akkor majd kinövi =)
2011. ápr. 1. 23:35
 5/6 anonim válasza:
38%
Szia. Én ugyan ebben a helyzetben vagyok... én 15/L , testvérem 17/F. Remélem ő is kinövi majd. :)
2011. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Persze, hogy kinovi ;)

nekem is van egy 8, egy 7 es egy 6 evvel idosebb batyam, amikor annyi idos voltam, mint ti, nekunk sem volt valami fenyes viszonyunk. Most, amikor mar en is felnottem, egyutt jarunk bulizni, a legidosebb batyamnak egyenesen en vagyok a kiskedvence :D fel a fejjel, majd elmulik!

2011. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!