Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, szeret-e a bátyám...

Nem tudom, szeret-e a bátyám vagy nem?

Figyelt kérdés
A bátyám 19 éves.Mindig szekál de van amikor jó fej.Nem tudom hogy most szeret vagy nem!(12 éves lány vagyok)
2011. máj. 14. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Egész biztos szeret, csak az ilyen korú fiúk ezt azzal szokta´k kimutatni, hogy ugratják a "kislányt". HA nem szeretne, akkor észre se venne, nem foglalkozna veled.


Viszont ha nagyon zavar, akkor mondd meg neki, vagy ird meg levélben.

2011. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti szeret. Én 15 éves vagyok bátyám most 21. Pár éve állandóan szekált, beégetett haverok előtt stb. Majd ahogy nőtt föl, egyre rendesebb lett. Mostanában is van hogy köcsögösködik,de utána mindig mondja h csak viccel.
2011. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :D
2011. máj. 14. 15:59
 4/5 Katalin02 ***** válasza:
Igaz hogy az ilyen évesek cikinek érzik a lánytesókat főleg ha kisebb majd ha megnősz hidd el védeni fog a sok udvarlótól majd akkor érzed hogy szeret ez a világ rendje szinte mindenhol.
2011. máj. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én bátyám is ilyen volt anno.:D

Aztán ahogy felnőttünk egyre jobban védelmezett.Szoros testvéri kötelék alakult ki köztünk.

xD Ami számomra vicces hogy mindig ellenőrizgeti a párom...

2011. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!