Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Vagy rosszabb?

Melyik a jobb? Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb? Vagy rosszabb?

Megtalálni a nagy szerelmet, a nagy Ő-t, akivel nem lehetsz együtt (távolság, másik kapcsolat, korkülönbség, akármi), és ki tudja meddig vágyakozol majd utána? Vagy sosem találni rá és egyedül maradni, vagy belemenni egy lapos kapcsolatba?


2011. márc. 6. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki tudja meddig várakozol, az durva, ilyenbe nem mennék bele. Lapos csak akkor lehet egy kapcsolat, ha nem adtok bele minden tőletek telhetőt. Ebből viszont meg következik az, ha annyit nem ér neked a másik vagy te nem érsz annyit a másiknak, hogy erőfeszítést tegyen, akkor abba se mennék bele.
2011. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne álmodozz, mert azzal csak felőrlöd magad!

Csak dönts! Ésszel!

Adjatok fel mindent, és kezdjetek bele a nagy szerelembe.

Vagy szakítsatok meg minden kapcsolatot, és úgy elfelejtitek egymást. Ekkor meg kell tanulni a jelenlegi párt értékelni.

Az aranyközépút ebben az esetben nem kifizetődő. Mert csak boldogtalan leszel tőle.

2011. márc. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad várni az csak egy álomkép az életet élni kell.
2011. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
eleve az hogy nagy Ő e az illető azt csak az idő múlásával mondja meg valaki. én kb 2 pasira hittem tiszta szívből hogy nagy Ő, aztán ma meg már csak nevetek a dolgon. a legjobb ha az ember talál valakit akit szeret és viszont szereti :) és ez nem lehetetlen, sőőt.
2011. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Második.
2011. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A Nagy Ő-érzés kölcsönös kell, hogy legyen, akkor Ő a Nagy Ő. És ha nem képes a két ember az akadályokon túl szeretni egymást (nem harmadik félként, nem titokban stb) és megoldani, hgoy ne legyen akadály, akkor ők nem a Nagy Ő-i egymásnak.

Ha szeretsz valakit, és van esély rá, hogy elhárítsátok az akadályt, akkor küzdjetek érte, nem érdemes feladni. Én 5 évig küzdöttem a szerelmemért (főként a távolság, anyagi helyzet miatt), és nagyon megérte. Ma házasok vagyunk, és aligha van nálunk boldogabb :)

Csak tudni kell, hogy van-e értelme küzdeni. Kétféle ember van, akik rosszul csinálják: 1) aki minden apróság miatt feladja, és ezért elszalasztja a nagy szerelmet 2) aki olyan akadályt ítél (távolság, eredeti párkapcsolat, gyerek stb) leküzdhetőnek, ami nem az, vagy a másik fél szerelme nem elég ahhoz, hogy leküzdjék, és emiatt éveket fecsérel el.

neked kell tudni JÓL eldönteni, hogy az akadály leküzdhető-e, megéri-e leküzdeni (pl. nem szakítasz-e ezzel szét egy amúgy jó házasságot, amit te nemkívánatosnak hiszel), és elég-e a másik szerelme ehhez és a tied.

2011. márc. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. márc. 7. 23:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy a nagy Ő csak akkor lehet nagy Ő, ha hosszan együtt éltek...

Ha a szerelem nem teljesedik be, akkor sose fogod megtudni, hogy tényleg hozzád illik-e, mert egy jó kapcsolathoz több kell a testi-lelki vonzalomnál.

Szóval az első variációt csak bebeszélik maguknak az emberek, és néhányan tönkre is mennek benne.

2011. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a második verzió.

19/L

2011. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint sose értettem az olyan lányokat, akik csak azért vannak egy pasival, hogy legyenek ne legyenek egyedül és hogy legyen valakijük. Főleg ha még nem is szeretik azt a pasit és csak érdekből vannak vele (az is érdek szerintem ha azért van vele, hogy legyen valakije). Szerintem ez gyáva dolog.

Vágyakozni az után, aki soha nem lehet a tiéd, megint böszmeség.

Korkülönbség és távolság szerelmesek között pedig nincs.

Egyedül se jó, aláírom, de ne csapjuk már be a másikat, hogy vele vagyunk hogy legyen valakink, ő meg totál belénk van zúgva...ergo ne legyen már a szamár is jó ha már nincs ló. Neked se esne jól szerintem ha egy kapcsolatban te lennél a szamár a ló helyett (átvitt értelemben értve).

Egy kapcsolat pedig annyira lapos, amennyire a benne lévők azzá teszik.


28 f

2011. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!