Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az egészrő...

Mit gondoltok erről az egészről? Csak én találom durvának?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmről van szó. Az apjának régen tetszett egy nő, miközben együtt volt az anyjával. Az apja elhagyta őket, nem tudják, hol él. A nőnek azóta van 2 fia, már tizenévesek. A nő, meg a barátnőm anyja sokszor találkoznak, mert olyan területen dolgozik az anyja, ahol a cuccokat a nőtől kell megvenni. Lényeg, hogy a nő az apját látja a barátnőmben, és mindig bámulja, meg furán viselkedik vele. A barátnőm meg biszex, és ő is furát érez a nő iránt, és bejár hozzá legtöbbször suli után. Ezt csak én tudom, másnak nem mesélte el..nagyon durva számomra ez az egész, mert értitek..ha csak egy csajról lenne szó, nem akadnék ki, de így..szerintetek? JA, és nem kibeszélni akarom, úgysem ismeritek, de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. ápr. 2. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy mi van???
2011. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értelmezd, világosan írtam le.
2011. ápr. 2. 19:04
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

zagyvaság az egész

tanulj már meg fogalmazni!!!

2011. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én tökéletesen tudok fogalmazni, ahogy látom, egyeseknek viszont nem megy a szövegértelmezés. Főleg úgy, hogy mindenkinek megvan a saját elnevezése (nő, barátnőm, a barátnőm anyja).
2011. ápr. 2. 19:17
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
nekem ne szóljon be egy olyan ember akinek bisex barátnője van...szánlmas
2011. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Haha, igazad van, szánalmas vagy.
2011. ápr. 2. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Valójában a korkülönbség miatt gondolod, hogy durva, vagy amiatt, hogy a nő a barátnődben az apját látja? Vagy a nő is biszexuális, ezt gondolod? Mindenesetre tényleg nagyon furcsa az ügy, de nem avatkoznék bele a helyedben...
2011. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

100%os szövegértést írtam, de ez tényleg nehezen kihámozható...

leírnád, h pontosan mi zavar? csak egy mondatban. köszi

2011. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A közepétől én sem vágom,pedig egész jól indult.
2011. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem én megértettem. A kérdező (aki szerintem csaj) féltékeny a leszbi barátnőjére,mert az tetszik az apja régi szeretőjének,és talán kölcsönös ez a vonzalom. Kérdező,azért érthető nehezen az irományod,mert körülményesen írsz,ráadásul helyenként a történet szempontjából lényegtelen dolgokat is. De sebaj,lefordítottam 1 mondatban. 25/L
2011. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!