Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatod,amiben mindig nagyon jól kijöttetek,boldogok voltatok mindig,amikor személyesen együtt voltatok.Valamiért vége lett (nem kell rossz dologra gondolni).A párod b.unkó lett veled,semmi sajnálatot nem érzett,nem is próbálta elmondani miért szakított veled,semmi.Az ilyen emebereknek van szíve?Vagy ilyenkor mivan?Ha én megkérem hogy beszélgessünk továbbra is,próbáljunk meg barátok maradni,vagy csak arra hogy ne töröljön,stb,mert nekem igy jobb érzés,hogy ettől mág számíthatok rá,vagy valami,ez miért gond?
2011. okt. 8. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem barátkozik a volt szerelmével csak hosszú évek multján.
2011. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem várnék sem hosszas elemzést a kiábrándulásáról, sem mézesmadzagot barátság ürügyén.
2011. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CitizeN*CN válasza:
Például,én ha valamibe belekezdek,az elején jó,de a végén rossz lessz... :S
2011. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!