Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, hogy szeretem a...

Miért ciki, hogy szeretem a feleségem?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a feleségemmel, persze mint mindenkinek nekünk is vannak kisebb-nagyobb vitáink, de ettől függetlenül őszintén szeretjük egymást.

Az ismerőseink ált. nem boldogok a párkapcsolatukban és talán ezért van az, hogy a haverjaim folyton cikizek... Eljárunk sörözni esetenként és múltkor kiszemelt magának egy csinos fiatal lány, elutasítottam..erre a barátok azzal jöttek, hogy mekkora marha vagyok..papucsnak becéznek..pedig erről szó nincs. Miért ilyenek? (Ne írjátok, hogy szakítsam meg velük a kapcsolatot, mert jó haverok..és ez a viselkedés nem csak rájuk jellemző..)


2011. ápr. 3. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Á csak irigyek! Egyáltalán nem ciki...
2011. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg irigyek. Nem elég, hogy te boldog vagy a párkapcsolatodban, még a csinos lányok is téged szemelnek ki.
2011. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem egyszerûen két kerek mondattal add a tudtukra, hogy neked nincs szûkséged màsik csajokra a boldogsàghoz, mert te nem voltàl akkora balf@sz, hogy egy olyan nôt vegyél el, akivel nem szerettél igazàn.. Azt is nyugodtan megmondhatod nekik, hogy attòl te még nem vagy papucs, hogy az értékrended a helyén van és ha tényleg olyan jò haverok, akkor ezt meg is fogjàk érteni!!! Ha meg nem akkor mondd meg nekik, hogy inkàbb hanyagoljàtok a témàt, nem kell mindenben egyet érteni, de ha ôk ezzel ùgymond kikôzôsìtenek, akkor nincs mire vàrnod... Persze nem kell ezt ùgy, hogy leûlteted ôket és most mondanom kell nektek valamit, hanem egy megfelelô szituàciòban nyugodtan, csak két mondatban, nem kell ezt tùltàrgyalni...

Ne hagyd magad, és szeresd a feleségedet!!!

2011. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Pedig erre nincs mas valasz, mint hagyd a p.csoket.
2011. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egy társadalmi hibának tartom. Dől mindenhonnan, hogy ha valami elromlik, nem tetszik, kimegy a divatból, akkor cseréld le, van sokkal jobb, újabb, szebb. Ez a kapcsolatokra is igaz. Én is ellene küzdök, de sajnos belénk nevelik tudat alatt.

Szerintem ne törődj a haverjaiddal, inkább örülj neki, hogy szerető, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élsz. Előbb-utóbb abbahagyják, vagy ráébrednek, hogy Te csinálod jól. Ők meg inkább próbáljanak példát venni rólatok! :)

2011. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írom, hogy szakítsd meg velük a kapcsolatot, ha Neked megfelelnek, engem nem zavar. De arra ugye már rájöttél, hogy mitől nem boldog a párkapcsolatuk? Abban is igazad van, hogy lassan több az ilyen ember, mint a "hagyományos", ettől még remélem vannak a környezetedben értékekkel bíró emberek is. Ezek ugyanis már most kiégett, célok és tartás nélkül tengő-lengő akárkik.
2011. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Napsütéses az idő,itt a tavasz,nyílnak a virágok,és most olvastam egy olyan pasiról,aki nem csalja meg a feleségét,mert szívből szereti. Nem is lehetne jobb a napom,komolyan "mondom"! :D


Nem ciki az hidd el,az emberek,akár barát,akár nem mindig irigykednek a másikra,így vagyunk összerakva. Nem akarnak bántani,vagy ilyesmi,egyszerűen csak irigyek. Viszont ha tényleg komolyan gondolják,hogy marha vagy,mert nem szedsz fel egy fiatal csajt,az az ő szegénységi bizonyítványuk. Szóval rájuk se hederíts,csak mondják a magukét,ha az nekik jól esik,és nyugodtan legyél büszke magadra,hogy ennyire rendben vagy!


25/N

2011. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Tedd fel magadnak a kérdést:

Barátok az ilyenek? Mit vesztesz, ha elveszíted őket?

A többi a te dolgod.

2011. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Legyél büszke magadra és a párodra! Egyáltalán nem ciki! Talán éppen ezért olyan jó a kapcsolatod, mert lelkileg egy hullámhosszon vagytok, és nem vágytok másra!

A barátaid sajnos úgy látszik, nem tapasztalták még meg ezt az érzést, így nem tudják felfogni, számodra milyen zavaró tud lenni a hozzáállásuk.. Biztosan nagyon kellemetlen neked, de igazából őket kell sajnálni. Hiszen ellentétben velük neked teljes életed van!

Ne szakítsd meg velük a kapcsolatot, mert tényleg ilyen mindenki, aki nem jár hasonló cipőben. Egy idő után ha nem is értik meg, elfogadják..:) Ettől még lehetnek jó barátok..

2011. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gratulálni tudok Neked! És irigylem a feleséged!:)

Nagyon egyértelmű, hogy irigyek. Ez nekik az értelmi színvonaluk. Gondolom Te is úgy gondolod, hogy inni jó velük, de a személyes problémáidat velük fogod megosztani.

A barátomnak van egy régi haverja, aki egyszerűen nem képes más témáról társalogni, mint a feleségéről (pedig nem ma házasodtak). Elképesztően rajong iránta, már-már betegesen is. Na az egy kicsit ciki volt, de ez... Ez nem!:)

2011. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!