Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki, hogy szeretem a...

Miért ciki, hogy szeretem a feleségem?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk a feleségemmel, persze mint mindenkinek nekünk is vannak kisebb-nagyobb vitáink, de ettől függetlenül őszintén szeretjük egymást.

Az ismerőseink ált. nem boldogok a párkapcsolatukban és talán ezért van az, hogy a haverjaim folyton cikizek... Eljárunk sörözni esetenként és múltkor kiszemelt magának egy csinos fiatal lány, elutasítottam..erre a barátok azzal jöttek, hogy mekkora marha vagyok..papucsnak becéznek..pedig erről szó nincs. Miért ilyenek? (Ne írjátok, hogy szakítsam meg velük a kapcsolatot, mert jó haverok..és ez a viselkedés nem csak rájuk jellemző..)


2011. ápr. 3. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
* nem (velük fogod megosztani)
2011. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is irigyek, vagy nem tudják elképzelni milyen az, amit te érzel, ezért nekik az a menő, ha mindenkit megfektetnek, aki szembe jön velük.


Én is irigykedek egy kicsit, hogy így szereted a feleséged! (:

Ne hagyd, hogy elrontsanak ;)

2011. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Végre, végre, tényleg létezik még ilyen kapcsolat, házasság? Eddig a környezetemben egyetlenegy ilyen házasságot láttam, két gyerekkel, akik jóban-rosszban együtt maradtak, és nagyon szeretik egymást! Még most is, 22 év után!

Úgyhogy csak gratulálni tudok, és légy büszke arra, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban élsz.. És lám, ha minden rendben van valahol (persze kisebb-nagyobb összezörrenések mindenhol vannak), a pasinak (mint ahogy Neked sem), nem kell más..

Irigylem a feleséged, én is ilyen kapcsolatot szeretnék! :)

2011. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom is ilyen. tudom, hogy sosem csalna meg, mert szeret.

sajnos a haverjai neki sem komplettek, k.rvázni járnak, és folyton azon agyalnak, h hogyan szedjenek össze minél több nőt.

bízom benne, hogy nem viszik bele ilyenben, de azt látom, hogy morálisan nem tesz jót neki, hogy ilyenek közt mozog.

elhiszem én, hogy jó haverjaid azok a fickók, de erkölcsileg eléggé a béka feneke alatt vannak, ha a megcsalásra bíztatnak. ne csak azt a szegmensét nézd a dolognak, hogy alkalomadtán kihúznak a xarból, ha segítségre van szükséged, hanem azt is, hogy milyen az értékrendjük, ha náluk a megcsalás egy szimpla fizikai gyakorlat...

2011. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!