Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adagoljam be anyámnak,...

Hogyan adagoljam be anyámnak, hogy el szeretnék menni a VOLT fesztiválra?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én bátyámmal kezdtem el járni, akkor 14 éves voltam. Idén 17 vagyok, ez a 4. fesztiválom (igaz én a Balaton Soundra járok), de már csak barátokkal megyünk le. Nálunk sosem volt belőle gond szerencsére, idén is teljesen természetesnek vették a szüleim, hogy megyek, sőt születésnapomra bérletet kaptam tőlük.
2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
15 évesen én sem engednélek, fiatal vagy.
2011. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
9 éveseknek is vannak ott programok, nem hiszem, hogy fiatal lennék.
2011. ápr. 3. 21:58
 14/21 anonim ***** válasza:
De a 9 éves a szüleivel van ott több mint valószínű és nem éjszaka...
2011. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13 vagy 14 év után be lehet menni nagykorú nélkül is, és a VOLT nem az a tipikus drogfesztivál, mint a Sziget, és nem olyan discós, mint a Balaton Sound.

És mire VOLT lesz, addigra betöltöm a 16-ot.


És amúgy nem azt kérdeztem, hogy te el-e engednél, hanem azt, hogy mit mondjak anyámnak. :)

2011. ápr. 3. 22:22
 16/21 anonim válasza:

Jaj, nem tudom, hogy ki vagy te 50 éves, 77%-os aggódó anyuka, de hogy nem tudsz semmit a Volt-ról az fix. Ahogy a kérdező is mondta, a Volt nem egy drogfesztivál, kétszer voltam ott, egyszer még fiatalkorúként és nem adtak alkoholt! Ezen kívül drogot nem láttam, az emberek alig szemeteltek és alig láttam részeg, fetrengő embereket. És, ha legalább ötven 15 év alulit nem láttam, akkor egyet sem. Én, ha lenne gyerekem és kellőképpen megbíznék benne, akkor ez lenne az egyetlen fesztivál (a nagyok közül), amire elengedném őt.

A zene kifogásolhatatlan, nincsenek hülye Dj-k, mint a Balatonon, hanem Quimby meg Csík (lefogadom, hogy őket te is szereted) és az egésznek van valami saját, családias hangulata.

Az én kedvenc fesztiválom.

És idén a VOLT-on lesz a hivatalos EU soros elnökség záróbulija, szóval idén még jobban ügyelnek majd a rendre.

2011. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ha annyira szeretnél menni, akkor gondolom már elfilóztál azon, hogy mit is kéne mondanod.

te ismered anyudat, te tudod, h általában mivel lehet meggyőzni.

mondjuk én ennyi idősen max egy estére mehettem el bulizni, akkor sem az ország másik végébe, hanem a budapesti nagy éjszakába :D

2011. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én is csak egy napra mennék. :)
2011. ápr. 3. 22:50
 19/21 anonim ***** válasza:
jah, hát akkor szedd össze a kis motyódat, meg némi kesst, és szállj fel a vonatra. ezen még nem fog összedőlni a világ.
2011. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
En rendszeresen jarok voltra, es azt latom a tavalyi evtol kicsit, ideitol meg mar jobban eppen abba az agyatlan discos drogos iranyba megy el, mint a sound. Szerintem felejtos, de te tudod.
2011. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!