Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Csak nekem fura? 25/N

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, de úgy igazán komolyan 2 éve. Ő 40 éves, saját cége van, jól keres. Sok nő ráment a pénzére ezért nem is bízott meg senkiben. Bennem megbíziik mivel ismeri a szüleimet , engem és tudja hogy dolgozom és a szüleim se szegények. Szóval nem a pénzére megyek. Az elejétől kezdve azt mondta, hogy ő többet nem költ nőre mert úgy is csak kihasználják.Ez az elején nem is zavart, megtudok éé venni magamnak mindent. Azt hittem ha megismer más lesz. Már ennyi idő eltelt de semmi változás. Magára sok pénz költ de rám semmit. Én mindig veszek neki dolgokat, szülinapra, ünnepre ajándékot neki. Ő soha nem vesz nekem semmit. Még egy szál virágot se. Max mehív étterembe vagy sörörzni, de általában egyszer én , egyszer ő fizet. Msot már kezd betelni a pohár. Ha átjön hozzám megeszi az összes kaját stb.. persze én szívesen adom neki, de.... Ő jobban áll azért anyagilag de mindent velem fizetett. Januárban volt a szülinapja. meghívtam étterembe, koncertre és vettem egy apróságot neki. Nekem 2 hete volt. Hozott egy kis csokor virágott meg egy bort. Egy kulcstartónak vagy egy plüssfigurának is jobban örültem volna mint egy bornak. Persze ő itta meg mivel én nem szeretem a vörösbort. (ezt ő is tudja).. Nem vagyok anyagias , de szerintem ez túlzás! Szerintetek?
2011. ápr. 3. 23:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezt neki is el kellene mondanod.
2011. ápr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt ezért szívesen meglepem őt ajándékokkal. Szerintem ha mondanom kellene neki, hogy vegyen a szülinapomra ajándékot az már régen rossz. ha magától nem jut eszébe , akkor azt hiszem nem igazán szeretet?!...
2011. ápr. 3. 23:42
 3/66 anonim ***** válasza:
82%

Jó de látod, h agyilag nincs rendben.

Ezért ülj le és beszéld meg vele.

2011. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
75%

velem is volt ilyen.

Kb 22 lehettem az akkori párom is ennyi volt. Az utolsó születés napomra (amit együtt töltöttünk) egy üveg bort kaptam én is...ráadásul én sem szeretem annyira az alkoholt...jobban örültem volna egy személyesebb dolognak...rosszul esett, aztán rá pár hétre elég rendesen elkezdett sörözni (napi szinten 3-4 dobozzal) és kezdtünk eltávolodni egymástól (hosszú történet). Számomra ez már intő jel volt, és léptem vagyis kiléptem a kapcsolatból

2011. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
87%

Lemaradt:

ez az eset tipikusan arról szól hogy nem téged lep meg hanem saját magát... és ennél önzőbb dolog nincsen. Nézd, te még nem veszthetsz sokat, ha mást keresel. Ez csak rosszabb lesz...

2011. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok.

Bár ha az elején megmondta, hogy ő többet nem költ nőre, akkor ő előre megmondta.

De azt elmondhatod neki, hogy a kaját fizesse.

Azt pedig, hogy jobban örültél volna plüssnek, mint a bornak... Hát, gondolom nem gondolatolvasó. Viszont megemlíthetted volna, hogy "Szívem, látom magadnak vásároltál, hisz tudod, hogy nem szeretem a vörösbort. A tiéd lehet, de akkor hívj meg vacsizni :)"

Vagy valami ilyesmi.

2011. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Szerintem ahhoz nem kell gondolat olvasónak lenni, hogy tudja nem szeretem az alkoholt. 2 éve velem van. Tudja, hogy gyűjtöm a kulcstartókat, imádom a divatot stb.. Szerintem nagy dolog a születésnap én kb 30.000 Ft-ot költöttem az övére . Nem számolom csak van különbség. Ráadásul nem is aznap köszöntött fel, hanem másnap. Mert a barátaival meccset nézett...
2011. ápr. 3. 23:56
 8/66 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is túlzásba viszi, de azért szerintem lehetne beszélni a fejével. Nem a következő alkalom előtt valamivel, mert az ciki lenne, hanem most, amikor még friss a dolog.
2011. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 Tyler913 ***** válasza:
57%

Hallottal ma a szeretetnyelvekrol?Nezz utana,mert ez szerintem tipikusan az az eset,amikor ket ember kulonbozo szeretetnyelvet beszel.

Ugyanis altalaban az emberek azon a nyelven fejezik ki a szeretetuket,amin ok maguk is elvarnak.Ha viszont a masik mas nyelvet beszel,akkor o nem fogja szeretve erezni magat ugyanezektol a dolgoktol.Erted?

Pl. en egyaltalan nem varom el,hogy barki vegyen nekem barmit is,ezert nehezemre esik elhinni,hogy valakinek szamit az a b.szemb.szom ajandek,amit a szuletesnapjara veszek.

Lehet,hogy o is igy van vele,es egyszeruen nem szamit neki a penz,sem az ajandekozas,mert mashogy fejezi ki a szeretetet,ezert lehet,akkor se haragudott volna,ha nem veszel semmit a szulinapjara,mert egyszeruen nem erdekli az ilyesmi.

Szoval nezz utana a temanak,es beszeljetek meg.

2011. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor úgy érzed, hogy te csak a dizájn miatt kellesz neki? Hogy legyen kivel megjelenni, ott ahol kell?
2011. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!