Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? Csak nekem fura? 25/N

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, de úgy igazán komolyan 2 éve. Ő 40 éves, saját cége van, jól keres. Sok nő ráment a pénzére ezért nem is bízott meg senkiben. Bennem megbíziik mivel ismeri a szüleimet , engem és tudja hogy dolgozom és a szüleim se szegények. Szóval nem a pénzére megyek. Az elejétől kezdve azt mondta, hogy ő többet nem költ nőre mert úgy is csak kihasználják.Ez az elején nem is zavart, megtudok éé venni magamnak mindent. Azt hittem ha megismer más lesz. Már ennyi idő eltelt de semmi változás. Magára sok pénz költ de rám semmit. Én mindig veszek neki dolgokat, szülinapra, ünnepre ajándékot neki. Ő soha nem vesz nekem semmit. Még egy szál virágot se. Max mehív étterembe vagy sörörzni, de általában egyszer én , egyszer ő fizet. Msot már kezd betelni a pohár. Ha átjön hozzám megeszi az összes kaját stb.. persze én szívesen adom neki, de.... Ő jobban áll azért anyagilag de mindent velem fizetett. Januárban volt a szülinapja. meghívtam étterembe, koncertre és vettem egy apróságot neki. Nekem 2 hete volt. Hozott egy kis csokor virágott meg egy bort. Egy kulcstartónak vagy egy plüssfigurának is jobban örültem volna mint egy bornak. Persze ő itta meg mivel én nem szeretem a vörösbort. (ezt ő is tudja).. Nem vagyok anyagias , de szerintem ez túlzás! Szerintetek?
2011. ápr. 3. 23:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
95%

00.54-es vagyok..

Tökéletesen értem,hogy mit akarsz mondani..

De te nem fogod fel,hogy téged kihasználnak. Voltaképpen akik azt írják,hogy a pasas szövege nem más,mint egy burkolt hazugság,és evvel elérte azt,hogy a nők költsenek rá,nos azoknak igazuk van,és nem árt ha végig gondolod te is..

Komolyan kérdezem..Miért vagy még vele együtt,ha arra nem képes,hogy egy 200 forintos csokival örömet okozzon neked??

Én 10 éve élek boldog házasságban.A férjem 9 évvel fiatalabb mint én.Mégis minden nap meglep valamivel.Vagy a munkából hazafelé vesz egy kis csokit amit szeretek,vagy főz nekem egy finom vacsorát,vagy csak csinál egy jó habos fürdőt.Mindezt azért,mert örül ha látja hogy boldoggá tesz..Ha ilyen apróságokat amik sokat jelentenek nem várhatsz el a párodtól,akkor miért vagy még vele?? Hiszen fiatal nő vagy,gondolom szép is vagy,és normálisan öltözködöl,viselkedsz..Akkor miért nem keresel egy olyan férfit akinek a szemében te vagy az istennő?? Az ilyen pasastól minél előbb szabadulni kell..

2011. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
96%
mond már meg h h tudsz szeretni egy ilyen tahót?? és szerinted ez komoly kapcsolat? nagyon hamar dobd ki. és nem elsősorben a pénz miatt hanem mert alapból se figyel rád. és az h azért nem költ rád mert anno sokat költött csajokra.. ez milyen már? ébredj fel és ne vesztegesed tovább az idődet. ez egy önző, anyagias,zsugori majom
2011. ápr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
95%

nekem is nagyon úgy tűnik, hogy ez csak egy béna szöveg, hogy eddig lehúzós női voltak, és ezért nem költ a továbbiakban a nőkre.

gyenge duma.

akit szeretek, arra költök. és nem azért, hogy ezzel megvásároljam, vagy azt lássa, hogy csak így tudom kimutatni. nem! nálam ez a törődés, figyelem egyik jele.


múltkor pl csak egy szelet tortát tudtam venni a páromnak névnapjára. örült neki.


a pasid szimplán egy sóher lehúzós köcsög, aki élvezi, hogy élősködhet rajtad! ne hagyd neki. nem azt mondom, h most azonnal hagyd el, de ezentúl max a kötelező ajándékokat vedd meg neki, akkor se ess túlzásba. de az apró kedvességeket felejtsd el, nem érdemli meg!

2011. ápr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd el,majd én veszek neked csokit!:)(pedig nagyon csóró vagyok)
2011. ápr. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem őt TÉNYLEG nem érdekli a pénze és nem anyagias. Bocsi, ha ezzel megbántalak, de neked csak az fáj, hogy nem viszonozza az ajándékokat amiket pénzért veszel hasonló árban. Szerintem neked kéne kicsit változnod felfogásilag.


20 F

2011. ápr. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
89%

Azzal jön leakarom őt húzni ...

Nem hiszem, hogy azzal jönne, nem jönne semmivel szerintem. Viszont a tradició, hogy bizonyos ünnepeket kis ajándékokkal ünneplünk, ennyire sem maradna meg, mint most. Ami neked rossz, és azzal nincs semmi rossz, ha neked ez rosszul esik.

Egyébként sok férfinak igen óvatosan cselesen kell beadni mik is az elvárásaink ezeken a bizonyos ünnepeken. Én megmondtam a férjemnek, hogy a szülinap, és az Anyák napja nekem fontos, szeretném, ha a gyerekekkel ilyenkor készülnének, avassa be őket. Persze én ugyanezt viszonzom neki. Nem anyagi dolgokról van itt szó, hanem hogy igaz anyagi kicsit, de örömöt okozzunk az odafigyeléssel, rágondolással a másikra, foglalkozni vele, mit szeret. Nem más ez.

Szülinapomra is csak rajzoljanak, esetleg együtt válasszanak egy szál virágot, de szeretném, hogy legyen az embernek igenis egy évben egy két különleges napja, szép dolgok ezek. Mindenkinek jól esik az odafigyelés. Úgy látom te ezt nem kapod meg. Valahol azért valamit csak kapsz tőle ami nagyon jó neked, ha még vele vagy gondolom.


Nem csak sóher, és csalódott, hanem figyelmetlen is nagydarabon.

Alkosd ki a képet magadban, hogy ezek mennyire fontosak számodra, és ha nagyon, akkor talán mást kellene keress !

Merj vele beszélni effajta igényedről, mondd el neki kerek perec szereted azt a csokit annak örülnél vagy amit, stb. és meglátod legközelebb érdekelte e. Utána pedig majd eldöntöd.

2011. ápr. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
68%

Figyu, ezt a pasit szerintem dobd ki a francba. Te 25 eves vagy, fiatal, ennel joval de joval jobbat talalsz, sot fiatalabbat. Meg csaladalapitassal raersz, de inkabb koss ki egy normalis pasi mellett aki tisztel mint egy ilyen mellett.

ez a pasi hasznal, orul h fiatal vagy, h meg tud veled jelenni ha kell, h rajongasz erte, h kenyeszteted, es neki ezert semmit sem kell tennie. Ha a szulinapodon a haverok fontosabbak h meccset nezzen, minthogy felkoszontson az mar regen rossz. Ez a pasas onzo, es sosem fog megvaltozni, es amoge bujni h kihasznaltak a nok... hat... ki tudja h igaz... es ha meg igy is van, h kihasznaltak az eddigi nok, te mas vagy es miert rajtad csattanjon az ostor amikor te nem tehetsz rola.


Nezd a tesomek szegenyek, naprol napra elnek, jon a baba, hitelt fizetnek, a feleseg nem dolgozik, tehat egy fizubol elnek, DE megis mindig meglepi a feleseget vmivel, pedig mar tobb mint 6 eve egyutt vannak, nem draga dolgokkal mert arra nem tellik, hanem kis aprosagokkal, aminek nincs nagy anyagi erteke, de annal nagyobb lelektani, eszmei erteke.


Erted amit mondok? nem az a lenyeg h mennyiert vesz es mit, hanem arra h gondolt rad, es vett vmi aprosagot, h te jarsz a fejeben.

Egy uveg bor eleg jellegtelen. ahhoz nem kell kulonosebb gondolkodas, hanem bemesz a boltba es megveszed az elsot amit lekapsz foleg o szereti. Ha vmi szmelyeset akarsz venni ahhoz torni kell a fejet az embernek foleg ha a budget szukos.


En nem maradnek ilyen pasival, mert ez sosem lesz jobb, es csak a draga idod vesztegeted egy olyan mellett aki nem erdemel meg. Beszelni vele nem erdemes aki 40 evesen nem erett meg egy komoly kapcsolatra az ezutan sem fog.

2011. ápr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem szeret..
2011. ápr. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok (06:35), normális, szerelemmel alapozott kapcsolatban nincs ilyen enyém-tiéd játék..
2011. ápr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
95%

"Nem számolom csak van különbség. Ráadásul nem is aznap köszöntött fel, hanem másnap. Mert a barátaival meccset nézett..."


Én férfi vagyok, majdnem egykorú a paliddal, de én nagyon megvetem az ilyen hímsoviniszta önző krapekokat. És ezt nem abból szűrtem le, hogy nem költekezik, hanem abból, hogy képes inkább meccset nézni, mint a szerelmét felköszönteni. Amikor összejöttem a párommal, bizony anyagilag mi is különböztünk és a párom ennek ellenére mindig kitett magáért, hogy ne érezzem úgy, hogy kihasznál. De én meg a tenyeremen hordoztam és most már 13 éve vagyunk együtt és most is megteszünk egymásért mindent. Mondjuk nem azt nézzük, hogy mennyit költünk egymásra, hanem azt, hogy figyelmesek legyünk. Tehát én nem veszek a lánynak ajándékba Porsche autómodellt, mert én azt gyűjtöm :)

Mert a te hapid ilyen kb. Először még majdnem azt írtam, hogy várd ki, hogy együtt éljetek és akkor nyilván bőkezűbb lesz, de a fent bemásolt kommentedből azt szűrtem le, hogy hagyd a csudába...

2011. ápr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!