Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki, ha egy...

Szerintetek az ciki, ha egy lány csendes, nem túl beszólogatós idegen társaságban?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl. nem túl sokat találkozott még a barátja ismerőseivel, és nem túl merészen válaszolgat, kicsit visszahúzódóbb, de amúgy ha a barátjával ketten vannak, vagy egy nagyon összeszokott emberekkel, akkor nyíltabb, hülyéskedik.

Fiúk! Ti "szégyellnétek" emiatt a barátnőtöket?

Köszi a válaszokat:)


2011. ápr. 4. 14:30
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
jajj köszi az újabb válaszokat:)
2011. ápr. 4. 15:57
 12/30 anonim ***** válasza:
39%
Örülj neki, ritka az ilyen lány.
2011. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

Én is olyan vagyok, mint a 15:45-ös. Először szép lassan felmérem a helyzetet ki szimpatikus, kihez tudnék nyitni. :)

Szerintem ez nem gáz, ha normális társaságról van szó, akkor úgyis segítik az újat beilleszkedni.

Inkább legyünk ilyenek, mint egész este hangossan vihogjunk és butaságokat beszéljünk csak hogy megszólaljunk... Az hidd el sokkal nagyobb gáz!

2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellőzve, elnyomva érezted magad az a haverok hibája nem a tiéd.
2011. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ha szorongsz és amiatt nem tudsz megnyílni az nem egészséges, ha elnyomnak az se. Ha jól elvagy csendben magadban akkor okés, de akkor nem tennéd fel kérdésnek, szerintem.
2011. ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elég nagyhangú, beszédes, könnyen ismerkedő vagyok, aki nem rejti el a véleményét (nem bunkóságra kell gondolni, csak határozottságra) - és ezzel tizenéves korom óta gondjaim voltak. (Azaz főleg akkor, mert később megtanultam függetlenedni az emberek véleményétől.) Úgy vettem észre, sok esetben ez inkább hátrány, a fiúk/férfiak jobban szeretik a csendes, visszahúzódó lányokat. Szerintem nem fog hátrányod származni abból, hogy ilyen vagy.
2011. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
69%

Én is ilyen vagyok :)


És egyáltalán nem ciki! Nem mindenki egyforma. Az meg rosszabb lenne ha nagypofája lenne

2011. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok sokszor nőellenesek, lenézik a nőket másképp veszik a véleményüket, sok tevékenységet is tőlük másképp itélnek meg. Sokszor hátrány nálunk, ha egy lánynak van egyénisége, saját véleménye és gondolata és ennek hangot is ad. Így inkább előnyöd lehet abból, ha csöndes vagy, sokan egyenesen elítélik, ha egy lány egy társaságban majdnem olyan fennhangon beszél mint sok fiú.

Figyelj meg sok társaságot, majdnem mindig a fiúk a hangadóak, akikre figyelnek, mivel a magyaroknál elfogadott lenézni a nőket.

2011. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
énis tök ilyen vagyok. =)
2011. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
13:32-esnek nagyon igaza van!
2011. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!