Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem én, vagy megvárjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én, vagy megvárjam még keres ő?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel teljesen egyoldalú a kapcsolatunk. Ha nem beszélnék, nem is szólnánk egymáshoz. Témát nem dob fel és neten is én írok mindig. 3 hónap után picit megelégeltem. Meg akármit csinál mindig visszamegyek hozzá.. bedobta tegnap azt a szöveget, hogy azért alszik itt mert azt mondták neki ne legyen g.ci és megy haza. Én h.lye meg könyörögtem neki hogy maradjon beszéljük meg... Most elmentem egy félórája kb. Írjak neki smst, vagy üzit neten vagy megvárjam még ír?!
2011. aug. 21. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg se érdemel téged ha le se sz.ar, vagy talán akkor jobban fog veled törödni hogyha hanyagolod, a lányoknál már csak így megy..
2011. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélnétek nem is szólnátok egymáshoz? Nem mondod? :/ A köznyelvben van egy olyan szó hogy "fejedre nőtt". Nehogy írj neki, légy férfi és várd meg hogy Ő írjon.
2011. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam énis..
2011. aug. 21. 10:35
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm második. Megvárom még ír.. :)
2011. aug. 21. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem akkor férfi, ha megvárja, hogy a nő keresse. Egy válaszoló irta neked.

Nem kell hogy keresd. Eleget bajlódtál már a kapcsolatotok fenntartásával, ha kicsit is tart hozzád akkor keresni fog és nem enged el ilyen könnyen. Szerintem, ha meg is keres akkor az azért lesz, mert nem talál másat és tudja, hogy nálad menedékre talál. Mutasd meg neki, hogy nem minden az elképzelései szerint alakulnak. Ne engedd, hogy tovább kihasználjon.

2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a jelen esetre mondtam hogy ne keresse. Általánosságban én sem tartom jó dolognak a játszadozást.
2011. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most elég normális :)
2011. aug. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!