Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már a vége? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a vége? Vagy csak én képzelem be? Keressem vagy várjam meg míg ő keres?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakítani akart mivel most hogy mind2en dolgozunk nem sok időnk jut találkozni. És azt találta ki hogy ebből adódóan veszekednénk és hogy inkább most szakítsunk mert ősztől úgyis más suliba mennénk és ott se lenne sok időnk találkozni. Én ebbe nem mentem bele mondván ilyenért nem lehet szakítani. Én max akkor szakítok ha vkit nem szeretek.

Na de azóta mióta kimondta hogy szakítani kéne kicsit megváltoztak a dolgok. Ma is rámírt fb-n hogy szia, nah hogy vagy? aztán írtam hogy jól és kb még 2sort beszélgettünk és mondta h most lépek majd még beszélünk...

Meg tegnap írtam neki hogy ma délelőtt találkozhatnánk, erre meg visszaírta hogy nagyon fáradt és nem tud felkelni, majd máskor.

Ezek után elgondolkozom hogy akkor most mivan? Most én hívjam el találkozni vagy várjam meg míg ő? És szerintetek ennek vége? Mert az az igazság hogy mielőtt kimondta h inkább legyen vége azelőtti napokban meg nagyon jól elvoltunk talán a kapcsolatunk alatt a legjobban.


2011. júl. 24. 17:06
 1/2 asdface ***** válasza:
Egy kort is irhatnál,de elég halottnak tűnik a dolog.
2011. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

19évesek vagyunk.

De az a meglepő hogy tényleg nagyon jól megvoltunk, és vmiért 2napra rá mikor beszélgettünk előjött ezzel. És én nem értem hogy most mivan. Persze lehet hogy csak én látom tragikusan és majd ha találkozunk ismét jó lesz minden.

De szerintetek hogy állunk? Keressem hogy találkozzunk? vagy majd ő?

2011. júl. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!