Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem keres én se keressem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres én se keressem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal találkoztunk is már kétszer, csókolóztunk minden tök jó volt, viszont ha én nem keresem nem írok neki hogy találkozzunk akkor szerintem nem írna. Mit csináljak most? Várjam meg még keres vagy mindig én írjak neki?

előre is köszi


2011. aug. 10. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd!Ha érdekled őt,majd keresni fog
2011. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se keresd, mert lehet, hogy még nem tudja eldönteni mi legyen. Adj neki időt, keresni fog.
2011. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
attól félek hogy elveszítem hogyha nem keresem és azt meg nem akarom!
2011. aug. 11. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!