Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy pótolható...

Miért érzem hogy pótolható vagyok mindenben?

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindenben igaz ez .Munkában,ha holnap nem én dolgozom majd lesz más. Magánéletben, is inkább olyan joly jokernek vagyok jó, fajsúlytalan a jelenlétem,jelenleg párkapcsom. nincs is. Hobbiban is érezem h vannak nálam sokkal jobbak és ez nem motivál csak visszahúz ,csapat sportban is (igaz nemrég kezdtem)talán csak a létszám hiány miatt kellek ..


Szörnyű érzés ez, és az is amikor úgy érzem mindent megteszek és mégis az jön vissza hogy béna vagyok jelentéktelen ,stb..


Mindig mindenkinek bizonyítani megfelelni.:( És könnyű azt mondani h feleljek meg csak magamnak -de könyörgöm társadalomban élünk ,én meg így is elég elszigetelve érzem magam ezek miatt.

Kéne már egy kis sikerélmény..


Van megoldás ?


2011. ápr. 6. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.Önbizalmat növeszteni ami neked nincs,és nem kell bebeszélni magadnak hogy silány vagy,mert nem vagy...
2011. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki pótolható. Nem csak akkor vagy értékes ember, ha te vagy a legjobb!

Tűzz ki elérhető célokat, és légy kitartó, akkor lehet sikerélményed.

Ne az elérhetetlen ideálokat kergesd.

2011. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Senki nem tökéletes,mindig mindenkinél van jobb.Ne akarj másoknál jobb lenni,csak sajátmagadból próbáld meg kihozni a maximumot,és próbálj meg nem ilyen depisen gondolkodni,mert igy elöbb-utobb beszomorodsz.Keresd az élet pozitív oldalát,azt ami neked boldogságot okoz.
2011. ápr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egész a lélekből jön. igen, pótolható vagy munkahelyen, hobbiban,sportban stb. Nem ezek amik fontosak. Nem ezekre fogsz gondolni a halálos ágyadon, hogy ahh, ilyen olyan munkahely vagy xy sporteredmény.

Nem. Arra gondolsz majd amikörül az egész léted során az érzelmeid domináltak. Azok pedig az emberek. A családod. Mert náluk mindig pótolhatatlan leszel. Nem lessz senki aki versenghetne anyád, apád, igazi párod szívében ellened. Ők a legfontosabbak. Mert te belőlük, ők belőled merítenek erőt. Az erő a pozitív érzelmekben van s felbecsülhetetlen. Neked ez adjon erőt. Az élet egy olyan társasjáték amiben még senkise győzőtt a halál ellen. De ha élvezed az már felér a győzelemmel. Szóval mindig vannak nehézségek amik összeakarnak roppantani, biznytalanság, hogy nem vagyunk elég jók. De azok lehetünk ha teszünk érte s iszünk benne! Azok leszünk ha ránézel a szereteidre s tudod ők olyanok aduászok mik nem mindig tűnnek fel, hogy a kezedben lapulnak de ott vannak!

2011. ápr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megfelelni kell, meg mindig a legjobbnak lenni. Se a melóhelyen, se a csapatsportban amit most kezdtél. Inkább próbálj meg mindenkivel kedves lenni, megismerni az embereket magad körül minél jobban, kötődni hozzájuk, személyes kontaktot teremteni, így ők is erre fognak törekedni. És aztán egyszercsak majd elkezded magad fontosnak érezni.
2011. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

aranyossak vagytok köszönöm .


-sajnos úgy érzem pont az emberek szemében vagyok pótolható -ez fáj. nem státuszra vágyom ,hanem szeretetre elismerésre.


A családom elég romos, párkapcsim nincs ,barátok se.

Szóval nem sok ember van körülöttem ,ezért próbálok nyitni,eddig nem sok eredménnyel ..


Azért dolgozom hogy egyszer igazán higgyen bennem is valaki.

Bennem.

Higgyen.

Töretlenül.

Mint pl. Hilary Swank az Eastwood filmben. Tudom h hegyeket tudnék mozgatni.


ez van .-.

2011. ápr. 6. 00:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Héhé, fordítva kell ezt elkezdeni! Ne másoktól várj hitet... Ha magadban nem hiszel, mástól se várhatod ezt el!


Ha látják, hogy vannak céljaid, és nem csak az önsajnálat köti le minden idődet, akkor a körülötted levők is más szemmel néznek majd.

2011. ápr. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!