Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható vagy mit csináln...

Megbocsátható vagy mit csinálnátok ha bevallaná?

Figyelt kérdés

Érdekes helyzetbe kerültem. A férfi akivel találkoztam, randizgattam kb 3hnapon keresztül. Nem történt semmi komoly addig max csókig. majd most hogy kezd még közelebbi lenni a kapcsolatunk bevallotta hogy mialatt "randizgattunk" neki volt egy élettársi viszonya ami rossz volt, de vele volt. És azért mondja el nekem most mert tisztán szeretné velem elkezdeni.

Elégé szíven ütött az egész és nem tudom mit csináljak? Azért legalább volt benne annyi hogy bevallotta és nem "sunnyogta" el,de akkor is.

L/26


2011. ápr. 6. 00:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kuka, találsz mást!


Na nehogy már az legyen hogy két hónap után meg előáll azzal hogy jaj szivi 2 hónappal ezelőtt szexeltem az exemmel...de mivel bevallottam azért már bocsásd meg...


Másrészről én csak olyannal kezdenék, aki ha egyedül is van akkor is boldog. Mert ha ez nem így van akkor az én energiámat fogja leszívni, és csak rajtam fog lógni.


Harmadrészről!

Sajnos minden kezdődő kapcsolat elején meg kell kérdezni: van barátnőd jelenleg, van élettársad, van feleséged, van gyereked? Mert ha ezekre rákérdezel és ha később kiderül akkor azt tudod mondani, hogy hát szivi az elején azt mondtad hogy nincs...mivel most vagy akkor hazudtál így nem akarom ezt a kapcsolatot tovább folytatni, mert már nem bízok meg benned, ne pazaroljuk egymás idejét tovább, szia...


:)))

ez a legtisztább hidd el!

2011. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az ilyen alaknak szüksége van, hogy legyen mellette valaki. Aki ezt csinálja, az a kényelmes digi-dugit mellőzni nem szeretné, mivel az élettársát nem említette, ki tudja, hogy tényleg rossz e az a kapcsolat, vagy csak unja az élettársát. Könnyen kiderülhet, hogy még gyerekei is vannak.

Szerintem találsz nála normálisabbat, aki az elejétől kezdve őszinte.

2011. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, hogy azzal, hogy bevallotta, rád tette a nehezebb döntést, mert ha neked megfelel, akkor mehet ez így tovább. A jelek szerint neki megfelel ez az édes hármas, mert nem költözött el az élettársától, nem szakított vele. Mondani bármit lehet, hitegetni is (mind a két nőt).

Legalább is nem egyértelmű, hogymost facér vagy még sem? Egy élettársi viszony sem szűnik meg egyik napról a másikra...még 3 hónap alatt sem.

2011. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, lehet így készíti elő a terepet, hogy később ne legyen balhé. Mert "még mindig ott lakok, de már nincs köztünk semmi csak blablabla".
2011. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen az durva,hogy miközben téged "csábított" el, volt neki élettársa,magyarul veled csalta meg,még akkor is ha szex nem volt.De mivel beismerte a dolgokat és elmondta Neked az egészet így,nyilván Te vagy a fontos neki és veled akarna lenni,különben nem mondta volna el.Kicsit elkésve de őszinte volt és ez a lényeg.Ha szeretnél vele kapcsolatot szerintem "nézd ezt el neki".Nehogy emiatt szalaszd el a pasit,még szerelem is lehet belőle.Én azt mondom egy próbát megér.Biztosan elégé zavar de próbáld meg túl tenni magadat ezen :-)
2011. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet,h szerintem ez nagyon nagy sunyiság volt!!!

nem tudom mivel tudná ezt kompenzálni...

de simán ezt veled is megcsinálhatja!!!később...

adj hálát a sorsnak, hogy kiderült már az elején h sunyi!!!illetve magadra vess később, ha ilyen helyzetbe kerülsz mint a volt élettársa.

Egy ilyen férfira már nem tudnék felnézni.Ezvan.

28N

2011. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy képzeli a folytatást.


Azért nem kell elsőre megkövezni. nagyon sok embernek alakul úgy az élete, hogy összeköltözik valakivel, aztán kiderül hogy mégsem működik igazán, de azért még próbálkozik, hátha. Meg nem is tudja hogy mi van. Aztán megismer valaki mást, jól érzi magát vele. Igaz, nem mondta el a tényleges valóságot, de nem is fektetett még meg, nem igaz? Megismert, beléd szeretett és most már biztosan tudja, hogy téged akar. A kérdés az, hogy mit lép. Azt mondta, hogy elköltözik a nőtől? Vagy a nőnek kell tőle? Vagy elmondja a csajnak hogy részéről vége? Na ezeket tisztázd vele, és amennyiben igen a válasz, én nem tartanám halott ügynek. A gond akkor lenne, ha még maradna a másik csajjal. Viszont kifogásokat ne fogadj el, hogy jaj most nem tud vele szakítani mert haldoklik a mamája, vagy ilyesmi :) Akkor meg kell neki mondani, hogy persze megérted, viszont neked ez így nem pálya, majd jelentkezzen ha független lett.


32/N

2011. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Magadtól dönts és ne más véleménye alapján mert ez a Te életed,persze a véleményeket jó meghallgatni,átgondolni de nem minden esetben jó úgy cselekedni mint ahogy más tenné..
2011. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Egy kis átfedéssel csinálta a dolgot, amit szerintem meg lehet bocsátani. Elvégre sokan vannak így, hógy kilóg a lábuk, és nézelődnek, valaki megtetszik közben, és mikor komolyodik, akkor lépnek is.

Szerintem értékeld, hogy őszinte volt, és próbáljátok folytatni, ha a másikat tényleg elhagyta !

Ez nem jelenti, hogy ezt csinálná máskor is, és feltétlenül félned kelljen. Te már komolyabban fogod fel 26 évesen, és jobban félsz, de fiatalabbaknál ez már csak így van.

Adj neki esélyt, és beszéljetek, őszinték legyetek !

viszont, ha nem érzed, hogy megtudsz bocsátani, örökké aggódsz, hogy mikor teszi ezt veled, akkor hagyd.

De ennyi erővel pedig olyat kellene keresni, akinek még sosem volt, mert bárki meggondolhatja magát a másik fél szerint és vissza akarhat menni a múltbelijéhez.

És bárki találhat mást a jövőben is.

Esélyt adni jó dolog ! Egyszer legalább !

2011. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem kellene rögtön ítélkezni szerintem. Bevallotta, hogy volt akkor egy élettársa. Vagyis téged akar, különben nem vallotta volna be. Csinálhatta volna ezt tovább, de elmondta. Valószínűleg azért titkolózott, mert különben nem foglalkoztál volna vele, így nem akart indítani kapcsolatot. Nehéz ügy egyébként.. Engem is szíven ütött volna. Nyomozz!!! :) Ki tudja miről nem tudsz még.. De lehet jobb dobni az ilyeneket..
2011. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!