Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátható vagy mit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható vagy mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

elég érdekes helyzetet teremtett a srác(25) akivel találkoztam, randizgattam kb 1-2hnapon keresztül. Nem történt semmi komoly eddig max csókig mentünk. majd most hogy kezd még közelebbi lenni a kapcsolatunk bevallotta hogy mialatt "randizgattunk" neki volt egy nagyon rossz kapcsolata. És azért mondja el nekem most mert tisztán szeretné velem elkezdeni és bocsássam meg neki.

Elégé szivenütött az egész és nem tudom mit csináljak? Azért legalább volt benne annyi hogy bevallotta és nem "sunnyogta" el,de akkor is.

L/25


2011. ápr. 2. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel még nem volt komoly a kapcsolatotok,szerintem meg lehet bocsátani neki,márcsak azért is mert bevalotta,szóval most akar veled komoly kapcsolatot.Ígértesd meg vele,hogy nem lesz tobb ilyen,mert tobbet nem bocsátasz meg.
2011. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben megbocsátanék neki hisz abból a "rossz" kapcsolatból menekült!

és igazad van ezt is értékelni kel , hogy bevallotta!

2011. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul,én megbocsátanék.
2011. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tény h. jobb lett volna az elején tisztázni,de lehet csak félt és nem merte elmondani.Viszont ha ezt elmondta magától,akkor én megbocsájtanék és tiszta lappal indulhattok, csak akkor innentől ne legyenek titkok.
2011. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!