Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál veszekedést...

Miért csinál veszekedést ilyen apróságokból az anyám?

Figyelt kérdés

Tegnap hazaért a munkából, kitalálta, hogy vigyem be kocsival a legközelebbi nagyvárosba ami 25km.

Be is vittem és ahová mentünk helyre oda több úton is el lehet jutni, én nem a legforgalmasabb úton mentem direkt, hogy ne legyen annyi lámpa meg olyan sok kocsi, erre elkezdett örjöngeni, hogy te visszafelé csinálsz mindent, másik úton egyszerűbb, megkerüljük a fél várost, meg ilyenekt, hogy nem jön többet velem sehová.Aztán elkezdte, hogy ideges, felidegesítettem, rájött a pisilés is keressek olyan helyet ahol van wc, na kerestem is, ott meg fizetős a parkoló, azért is kiabált, hogy miattam fizet a parkolásért és hogy micsoda utolsó szemét vagyok.Elővettem a GPS-t, hogy megmutassam tényleg rövidebb az út, látta is, de akkor is utolsó szemét voltam.

Normális az ilyen?Amit tudni kell, hogy nagyon stresszes helyen dolgozik, 30 kis gyerekre vigyáz egész nap, zajban van, kiabálnak folyton a munkahelyén a gyerekek is, a főnöke sem a legjobb, rajtam vezetné le a feszültséget?

Komolyan nem értem, vagy a változó kor miatt ilyen?


2011. ápr. 6. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mérges/nem mérges,stresszes/nem stresszes,ha a gyermeke vagy akkor nem mond neked olyat, hogy "utolsó szemét". Szépen beszél veled.
2011. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenap csinál ilyet? mert lehet hogy menstruál vagy hasonló, de ilyen korban már nem biztos. lényeg hogy legyél vele keddves, de ha már olyanokart mond ami skomolyabb, akkor te is mondd el neki a véleményedet!
2011. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14.48.

bocsi a sok hibával, csak nagyon sietek

2011. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

opp, pardon, elnéztem 14.18.

sietek..........

2011. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ültesd hátra :)


Vagy akkor amikor látod rajta hogy nem bírja hogy ne kotyogjon bele, akkor lehúzódsz az útról, megállsz és hátraülteted...XDDD mondd meg neki hogy zavar a vezetésben ha ilyeneket csinál...

2011. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!