Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne egy...

Másnak is rosszul esne egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Férjem minden emailemhez tudja a jelszót, bármikor bárhova benézhet. Én viszont nem tudtam az övét. Neki (tudtommal) 1 mailje van ami ingyenes mail. Múltkor egy vitánál azt mondtam neki, hogy bezzeg én nem tudom az ő jelszavát, de mondjuk nem is érdekel. Megmondta. Kb. 3 hétig tényleg nem néztem meg. Aztán utána igen. (Légyszi! Ne hurrogjatok le, hogy ez nem volt szép, meg ilyenek, mert ő biztos vagyok benne, hogy bejárkált az enyéimre. Tehát eddig elég egyenletlen volt a helyzet.) A lényeg, hogy találtam pár levelet amit a volt kolléganőjével írogatnak. Már 1 éve nem dolgoznak együtt. A csaj leveleit látom, a válaszokat nem, mert azt kitörli. Úgy kb. havonta van 1-1 levél. De elég bizalmas dolgokat ír a nő. Pl. a férjéről (akivel nincs jóban) a gyerekéről, meg munkahelyről. Összesen 3x néztem meg a mailjét a maival együtt. ..és megint találtam egyet a csajtól, amiben az van kb. hogy "bocsi, hogy nem vette fel a telefont, sok dolga volt", blabla. Aztán megint ilyen tök személyes dolgokat írogat magáról. Ma a férjem reggel beforwardolta a mhelyére ezt a levelet, tehát onnan fog válaszolni. Megint nem lehet látni a választ. Annyi info van még, hogy nekem egyáltalán nem beszél arról, hogy ezzel a nővel tartja a kapcsolatot. Ez nekem marha rosszul esik. Én senkivel nem levelezek (más neművel) amit ne tudna. Pasik miért ilyenek? Szerintetek csúnya dolog ez a részéről? Nektek hogy esne?
2011. ápr. 6. 17:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jav. senkivel nem levelezek, csak nőneművel.
2011. ápr. 6. 17:42
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
hát én kiborulnék az tuti!
2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem esne jól.

Viszont amennyire ismerem a pasikat, valószínűleg azért nem mondta meg neked, hogy leveleznek, mert félt, hogy féltékenykednél, holott csak egy teljesen ártatlan dologról van szó. Nem lehet, hogy a nő szimplán csak a férjednek önti ki a lelkét?

2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Kollégák. Most komolyan elvárod, hogy csakis a férfiakkal beszélgessen? Ez amúgy annyira szokványos. És a szeretőjével az ember nem a családi problémákat beszélgeti ki, szóval erről is nyugodt lehetsz.

De esetleg kérdezz rá, mivel a beszélgetés egy kapcsolat alapja. Változtas meg a jelszavaidat, mondd neki, hogy ő is az övét, és akkor leglaább egymás dolgai közt nem turkálhatok.

2011. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

Igy járaki leskelődik.

Nővagyok és sok fiúval, férfival levelezem. Az exeimmel is. És még találkozunk is.

emellett 20 éve boldogan élek a párommal. és se ő nem tudja a jelszavaimat, se én az övét.

ha tudnám se nézném meg,mint ahogy ő is rápillantás nélkül csukja be az ablakot, ha ottvannak a leveleim.

tökéletesen megbízhatunk egymásban.

na, ezt játszottad el, és amit kaptál csak idegeskedés és a kapcsolatotok megromlása lesz.

2011. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy azt hiszem megcsal. Maga a tény zavar, hogy mi lehet az oka, amiért én erről nem tudhatok? Én mindent elmondok neki, itt leírhatnám ha nem, mivel teljesen anonim. Ő az összes barátomat ismeri és az én barátaim, az ő barátai is. Nem szoktam ellenőrizgetni. De ezek szerint volt is oka, hogy én ne tudjam a jelszavát. Egyszerűen bánt, hogy van egy nő, akivel 1 ével levelezget. Soha ne mondja, hogy "Édesem! Képzeld írt a Lux Gizi és érdeklődött, hogy mi van velem." Én úgy vagyok vele, hogy ha nincs takargatnivalója, akkor nem is takargatna (valamit).
2011. ápr. 6. 17:54
 7/21 A kérdező kommentje:
Lux Gizi természetesen egy fake név. (félreértés elkerülése végett)
2011. ápr. 6. 17:55
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

Basszus, próbálj már meg egy pasi fejével gondolkozni.

Ő lesz*rja, mit csinál a Lux Gizi, reggel írt neki, estére már el is felejtette. Akkor lenne takargatás, ha te rákérdeztél volna, ő meg letagadta volna.

De egyszerűen annyira lényegtelen, hogy eszébe sem jutott, hogy mondja neked. Minek?

Gondolom, arról sem számol be, ha útközben megeszik egy fagyit, vagy hogy a harmadik cigiszünetben elfogyott a cigije és a kollégája adott neki egy szálat.

Mert lényegtelen. L é n y e g t e l e n .


Éppen a bolhából csinálsz elefántot. Csak rajta, így lehet egy jól működő kapcsolatot csupán butaságból aláaknázni. Ezen az elven működnek a buta szappanoperák is.

Szerencsétlen párod nem csinált semmit, te meg itt problémázol. Ha ő ignorálni tudja a témát, te miért nem?

2011. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Nő létemre megőrülők ettől :"az én is mindent elmondok neki, ő miért nem" szövegtől.

nem, te se mondasz el neki mindent, csak azt ami neked fontos. Ha pedig mindent elmondasz, akkor ő úgysem hallgat meg, legalábbis tuti nem emlékszik.

Ezt meg minek mondaná el? mi közöd neked ahhoz,hogy ő mit beszél egy volt kolléganőjével?

2011. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mindenki zöld jelet kapott. :) Még ha le is baxtatok.

Azért van "kis" különbség a "cigi elszívás" közlése meg az "1 éve levelezek egy másik nővel és nem mondtam soha, meg törölgetem a válaszaimat, vagy beküldöm a mhelyemre" között. A végén azt írja neki a nő, hogy puszi. :) Meg minek nyavalyog arról, hogy neki xar a kapcsolata a férjével.

2011. ápr. 6. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!