Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez?

Másnak is rosszul esne ez?

Figyelt kérdés
Barátnőm pár hete szült. Létezik, hogy egyáltalán nincs ideje, még egy sms-re sem, vagy egy rövid telefonra, hogy keressen? Én többször kerestem. Nincs mondjuk fél hónapja 2 perce, hogy írjon nekem pár sort? Lézetik ilyen?
2011. jún. 15. 13:38
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
Létezik bizony.Látogad meg inkább,ugy tudnátok beszélgetni.
2011. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
94%
Pici baba mellett? Lehet. Mondjuk 1-1 sms beleférhetne..
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben esetleg kereshetnéd te, aztán később meglátod, ha nem érdekled, nem kötelező barátkozni...
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
hát pici baba mellett sztem az embernek nincs nagyon ideje, meg szülés után ugy tudom h a nők változnak, a hormonok meg minden, adj neki egy kis időt:) am sztem az lenne a legjobb ha meglátogatnád őt.
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
89%
Létezik.Attól,hogy neki most gyereke lett,felfordult körülötte a világ,nem tud mindenkinek megfelelni,mert ilyet senki sem tud.Ha kerested és nem vette fel,akkor valószínűleg a gyerekkel volt elfoglalva,vagy pedig nyugalmat akart egyszerűen.Ne zaklasd egy ideig,hívd fel még egyszer,kérdezd meg tőle,hogy mikor ér rá!
2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért egy sms-re egy röpke hívásra biztos van ideje. Inkább talán arról van szó, hogy a háta közepére nem kíván senkit, akkor amikor pihenni tudna. De valóban látogasd meg. Az más. Legalábbis magamból kiindulva én is a telefon volt az utolsó dolog amit megkerestem kapcsolattartás céljából.
2011. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Rátörni sem akarok, nem így volt ez eddig közöttünk. Ha meghívtak, mentünk, vagy fordítva. Ha nem keres viszont ennyi ideje, nekem nem az jön kapásból, hogy elmegyek hozzá. Szóval, hogy ha ennyire nem érdeklem, akkor biztosan "nagyon örülne" ha megjelennék ott hirtelen. Igen, tudom, hogy kisbaba mellett nagyon sok dolog van, főleg ha tesó is van. De lassan 1 hónapja szült, gondolom azért ennyi idő alatt lenne 1x 2x mondjuk 2-3 perce, akármilyen sok dolog is van egy kicsivel.
2011. jún. 15. 13:45
 8/48 A kérdező kommentje:
Amúgy most is írtam neki egy sms-t délelőtt, de arra sem válaszolt. Asszem most egy ideig visszavonulok.
2011. jún. 15. 13:46
 9/48 anonim ***** válasza:
53%

a szomszédunkban van egy kéthónapos kiskölyök, az anyának sikerült úgy elkapatnia, hogy gyakorlatilag egész nap kézben kell tartani különben üvölt.


szóval elképzelhető.

2011. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%
szerintem meg mégiscsak meg kéne látogatnod, nem szeretnéd látni a kisbabáját? én ha a barátnod helyébe lennék nagyon örulnék ha meglátogatnál és megdajkálnád kicsit a babát, még ha ez igy nálatok annyira nem is volt szokas
2011. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!