Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne egy...

Másnak is rosszul esne egy ilyen dolog?

Figyelt kérdés
Férjem minden emailemhez tudja a jelszót, bármikor bárhova benézhet. Én viszont nem tudtam az övét. Neki (tudtommal) 1 mailje van ami ingyenes mail. Múltkor egy vitánál azt mondtam neki, hogy bezzeg én nem tudom az ő jelszavát, de mondjuk nem is érdekel. Megmondta. Kb. 3 hétig tényleg nem néztem meg. Aztán utána igen. (Légyszi! Ne hurrogjatok le, hogy ez nem volt szép, meg ilyenek, mert ő biztos vagyok benne, hogy bejárkált az enyéimre. Tehát eddig elég egyenletlen volt a helyzet.) A lényeg, hogy találtam pár levelet amit a volt kolléganőjével írogatnak. Már 1 éve nem dolgoznak együtt. A csaj leveleit látom, a válaszokat nem, mert azt kitörli. Úgy kb. havonta van 1-1 levél. De elég bizalmas dolgokat ír a nő. Pl. a férjéről (akivel nincs jóban) a gyerekéről, meg munkahelyről. Összesen 3x néztem meg a mailjét a maival együtt. ..és megint találtam egyet a csajtól, amiben az van kb. hogy "bocsi, hogy nem vette fel a telefont, sok dolga volt", blabla. Aztán megint ilyen tök személyes dolgokat írogat magáról. Ma a férjem reggel beforwardolta a mhelyére ezt a levelet, tehát onnan fog válaszolni. Megint nem lehet látni a választ. Annyi info van még, hogy nekem egyáltalán nem beszél arról, hogy ezzel a nővel tartja a kapcsolatot. Ez nekem marha rosszul esik. Én senkivel nem levelezek (más neművel) amit ne tudna. Pasik miért ilyenek? Szerintetek csúnya dolog ez a részéről? Nektek hogy esne?
2011. ápr. 6. 17:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
szerintem is megkéne beszélni, ez nem egy természetes dolog....
2011. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!