Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez,...

Másnak is rosszul esne ez, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Páromnak, akivel 2 éve együtt vagyok, ma volt a diplomaosztója. Utána nagy banzáj náluk, ünneplés. Engem nem hívott egyikre sem.


Nem mondta, hogy nem jöhetsz, mert ez és ez van, csak nem hívott.

Pedig mikor még vizsgázott, meg minden, akkor úgy volt, hogy megyek, beszéltünk erről. Ez pár hónapja volt, most az utóbbi egy hétben kérdezgettem, hogy mi lesz, de csak annyit mondott, hogy nagy készülődésben van, stb. Tegnap este beszéltünk, mondta, hogy ott lesznek a legjobb barátai, mindenki, készülnie kell, nem nagyon lesz elérhető ma.


(Azt tudni kell, hogy ő most fejezte be a jogot, és minden más szakot lenéz, az enyémet is. És én néha "csendre szoktam inteni", mikor nagyon nagy arca van, hogy ne nézzen le semmilyen szakot, meg hogy nem a jogászok az istenek. Lehet, ez miatt?)


Ez most nekem kicsit rosszul esik? Vajon én vagyok túl hisztis? Ti mit gondoltok? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.


2011. jan. 29. 20:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Nem, igazad van. Ez egy k.csög. 2 év elég idő már az ilyesmihez. Nagy az arca, mert dr lett. Én is az vagyok, a férjem nem az. Attól még egy diplomás, értelmes ember. Nem ígér sok jót, ha valaki ilyenért lenézi a párját.
2011. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%
egyértelműen nem vagy te túl érzékeny. két év után alap, hogy meghív a diplomaosztójára. hozd fel a témát és beszéljetek erről. mondd el hogy rosszul esett neked.
2011. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon rosszul esne, és azt hiszem elgondolkodnék a kapcsolaton. 2év nem olyan kis idő, már szoros kapcsolat alakul ki és egy ilyen fontos eseményen én mindenképpen szeretném, hogy ott legyen a párom...
2011. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy egyértelműnek vette, hogy mész? Szerintem tisztázd le vele. Ha valami félreértés, akkor csak jót fogtok nevetni rajta. Ha nem félreértés, akkor egyetértek az előttem szólókkal, akik k.öcsögként emlékeztek meg róla.
2011. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora pa*asztot már elnézést... Egyébként azt írtam volna,hogy ha beszéltetek róla,hogy elmész,akkor nem is kellett volna mondania,hogy gyere,mivel egyértelmű,megtárgyaltátok,de így,hogy azt írta, sok dolga lesz nem igazán lesz elérhető stb... A barátait meg elhívja..pf
2011. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem vette egyértelműnek hogy megyek, csak pár hónapja még, de mostanában már nem. Én meg nem kérdeztem rá konkrétan, csak apróbb utalásokat tettem, mert úgy éreztem volna, hogy "meghivatom magam". Rá fogok kérdezni majd, ha talizom vele, telefonban, msn-en nem akarok ilyesmit megbeszélni.

2011. jan. 29. 20:33
 7/46 anonim ***** válasza:
78%
Ki az a gyökér, aki lepontoz mindenkit?
2011. jan. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
92%
ma mar a fel orszag jogasznak tanul,nemtudom miert ilyen nagyarc. szerintem is egy ko..cs.g
2011. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Én csak felfelé pontoztam mindenkit.
2011. jan. 29. 20:36
 10/46 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
92%

Szerintem is jogos a felháborodásod! Engem is elhívott a párom a szallagavatójára és én is elhívtam Őt. Jólesik, ha ilyenkor látom a párom díszben vagy épp az amikor Ő lát engem díszben.


OFF: Én is észrevettem, hogy valakinek lepontozhatnékja van!

2011. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!