Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha meglátnád...

Mit tennél, ha meglátnád párodat egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Iwiwnek van ez a lovehunter alkalmazása. Még annak idején ott ismertem meg párom (bő 8 hónapja). Azóta persze letöröltük magunkat, hisz megtaláltuk egymást. Most láttam, hogy fél órája böngészett benne. :( Kiírta az iwiw üzenőfalára, hogy XY elindította a Lovehunter alkalmazást blabla...
2011. ápr. 7. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom is startrandizgatott,miközben én a gyerekünkel voltam terhes,vagy épp megszületett,nem emlékszem már pontosan.Na ezért ne bizz egy pasiba sem!!
2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Huhhh...

Nem működik már köztetek a dolog?

Legelősször beszélnék vele...utánna a többi...

2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Arra gondolnék, hogy mekkora egy szemétláda, aljas, gyáva, gerinctelen féreg, hogy a hátam mögött így átver, hülyének néz, letagad, és mennyi évet vesztettem el miatta az életemből. A legszebb, amikor valaki még a gyerekeit is letagadja, na ilyet is olvastam már itt.
2011. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
semmit nem jelent. nekem is van parom rs megis bongezgetek,de nem kell senki mas,csak ugy unalombol.
2011. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De ekkora barom, hogy még el sem rejti??? Hisz ki lehet pipálni, h ne mutassa a hírek közt. Most már nem is látom a profiljába, sztem vagy elrejtette, vagy leszedte magát...

Húgom iwiwjén aktiváltam az alkalmazást, rákerestem a korabeli srácokra, de nem találom. Kíváncsi lettem volna, mit ír ott, milyen képet rak fel, stb...

Mindenesetre "tetszik"-et nyomtam ehhez a hírhez és egy ironikus kommentet... a komment érdekes mód eltűnt...

2011. ápr. 7. 12:58
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is van férjem, én mégis fent vagyok.

Barátnőm keres ott magának pasit, én meg megnézem, ki tetszik neki :)

Azt hiszem, azt is kiírja üzenőfalra, hogyha valakit érdekel, vagy valaki érdekli őt. Azt figyeld.

2011. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Azzal, hogy írtál neki stb, lehet csak azt éred el, hogy máshol regisztrál, titokban. Itt meg nyomon tudtad volna követni!

Na, de először is beszélj vele!

2011. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Chat-en jöttünk össze, 8 éve. Azóta ki sem nyitottam a Chat-fiókomat, tehát nem is láthatom, hogy ő esetleg böngészik-e benne.


A Lovehunter-t nem tartom annyira komoly dolognak, kíváncsiságból is belenézhet valaki, nem feltétlenül keresi az utódodat szerintem. Kérdezz rá, beszéld meg vele, hátha tényleg csak ártatlan dologról van szó. Persze a bizalom az vagy adott - és akkor nincs féltékenykedés, hiszen úgyis tudod, hogy nem talál tökéletesebbet nálad ;) - vagy nem, de ha nem, akkor úgyis mindegy...

2011. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele....
2011. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
nem lehet, hogy csak kíváncsiságból megnyitotta, hogy mi is az az alkalmazás és azzal a lendülettel törölte is. ez megmagyarázná, miért nem találod. én is csináltam már így számos alkalmazással az iwiwen, fb-n stb.
2011. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!